[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: امیدوارم گیتی‌پسند با جام قهرمانی به ایران بازگردد، روزنامه شیراز نوین

فارس: سید محمد ناظم الشریعه، در مورد پیروزی 7 بر صفر تیم گیتی پسند مقابل شنزن چین در رقابت‌های فوتسال جام باشگاه‌های آسیا گفت: خدا را شکر تیم گیتی پسند با یک بازی حساب شده و با برنامه توانست نماینده چین را با قدرت شکست دهد و برای سایر تیم‌ها خط و نشان بکشد. البته تیم گیتی یکی از تیم‌های خوب کشور و با سابقه در جام باشگاههای آسیاست و سایر تیم‌ها از روز اول روی این تیم حساب قهرمانی باز کردند.
وی افزود: امسال سطح مسابقات کمی بالاتر از سال‌های قبل است به دلیل اینکه اکثر تیم‌های حاضر در این مسابقات از بازیکنان لژیونر خارجی استفاده کردند و اطلاع دارید که اکثراً هم بازیکنان ایرانی هستند.
سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: امیدوارم نماینده خوب کشورمان با همین روند به پیروزی‌های خود ادامه دهند تا ان‌شاءالله با جام قهرمانی به ایران بازگردند. 
وی در مورد تیم ملی فوتسال گفت: تمرینات تیم ملی از 14مرداد در هتل آکادمی فوتبال هفته دو روز برگزار می‌شود و طبق برنامه‌‌ریزی که از قبل با کمیته فوتسال شده قرار است بازی‌های لیگ در هفته در یک روز برگزار شود.
ناظم الشریعه در مورد وضعیت لیگ برتر فوتسال گفت: درست است لیگ در هفته اول لیگ دچار بی‌برنامگی و بی نظمی بود اما خدا را شکر کم‌کم به روند عادی خود برگشت و در حال حاضر همه چیز خوب است. من و اعضای کادر فنی تمام مسابقات را از نزدیک شاهد هستیم تا ان‌شاءالله بتوانیم آن بازیکنی که شایسته‌تر است به تیم ملی دعوت کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی