[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

آتش‌سوزی گسترده در انبار سبد و کارتن میوه ، روزنامه شیراز نوین

با تلاش چهارساعته آتش نشانان شیراز از هشت ایستگاه آتش نشانی، آتش سوزی گسترده در انبار سبد و کارتن میوه اطفا و از سرایت حریق به کارگاه‌های مجاور جلوگیری شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز، در ساعت 23:29 شنبه‌شب، گزارش آتش سوزی در یک انبار سبد و کارتن میوه در بولوار ولایت از طریق تماس تعداد زیادی از شهروندان به سامانه 125، به مرکز فرماندهی گزارش شد. آتش نشانان از ایستگاه 13 به سرعت راهی محل حادثه شده و با توجه به گستردگی حریق، تیم‌های اطفایی از هفت ایستگاه آتش نشانی نیز در محل حاضر شدند.
علی اصغر ذاکر حسینی فرمانده ایستگاه 13 در شرح این عملیات گفت: در این عملیات با توجه به وجود چندهزار جعبه کارتن و سبد میوه و مجاورت این کارگاه از ضلع غربی با کارگاه شارژ کپسول گاز ال پی جی غیرمجاز، از ضلع شرقی با کارگاه چوب بری و از ضلع جنوبی با کارگاه ضایعات پلاستیک، آتش نشانان از هفت ایستگاه آتش نشانی و 45نفر از پرسنل در محل به منظور اطفا و جلوگیری از سرایت آتش سوزی به اطراف حضور پیدا کردند.
این مقام مسئول اضافه کرد: آتش نشانان از چند جهت به سرعت به وسیله چندین رشته آبدهی شروع به اطفای حریق کرده و تیم‌های دیگری به صورت همزمان ایمن سازی و جلوگیری از سرایت شعله‌های آتش به کارگاه‌های مجاور را برعهده داشتند. با تلاش بدون وقفه آتش نشانان، خوشبختانه کارگاه‌های مجاور و تعداد زیادی از سبدها و کارتن‌های خالی موجود در انبار از آتش در امان ماندند.
گفتنی است این عملیات با پاکسازی و جداسازی اجناس سوخته و حضور آتش نشانان از ایستگاه‌های 13 و 12،3، 9، 14، 10، 7 و 18 در ساعت 3:26 بامداد دیروز به پایان رسید. علت آتش سوزی توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی