[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

چگونه فشارخون را بدون استفاده از دارو پایین بیاوریم، روزنامه شیراز نوین


امروزه بسیاری از افراد از بیماری فشارخون بالا رنج می‌برند؛ اما ما به شما نوشیدنی معرفی می‌کنیم که به سرعت فشار خون را پایین می‌آورد. فشار خون بالا بیماری خاموشی است و بدون هیچ علائم قبلی به طور ناگهانی بروز می‌کند که خطر بیماری و سکته قلبی و مغزی را به دنبال دارد. سابقه خانوادگی در بروز فشار خون بالا به عنوان یک فاکتور مهم محسوب می‌شود.
فشار خون بالا یا HBP بر خلاف باور مردم به پرخاشگری یا عصبانیت مرتبط نیست و چه بسا افراد زیادی که شخصیت آرامی دارند، اما از فشارخون بالا رنج می‌برند.
در اینجا دستورالعمل مفید و مؤثری که در کشور آلمان برای کاهش فشارخون استفاده می‌شود، معرفی می‌کنیم.
دستور العمل تهیه نوشیدنی کاهنده فشار خون
۲لیتر آب تصفیه شده
چهار عدد لیموی پوست کنده
چهار حبه سیر
چهار قطره اسانس اسطوخودوس
یک بند انگشت زنجبیل تازه
لیمو‌ها را شسته و هسته‌های آن را در بیاورید. سپس پوست زنجبیل تازه را جدا کرده و همه مواد و کمی از آب را داخل مخلوط‌کن ریخته تا ترکیبی یک‌دست به دست بیاید. سپس این مواد را در یک ظرف ریخته و آن را روی حرارت قرار دهید و کم‌کم به آن باقی آب را اضافه کنید و منتظر بمانید تا ترکیب به جوش آید. در پایان، پس از سرد شدن مواد آن را داخل شیشه بریزید و آن را داخل یخچال نگهداری کنید. میزان مصرف نوشیدن این نوشیدنی سالم ۲ساعت قبل از غذا هر روز است. به یاد داشته باشید قبل از نوشیدن ترکیب را هم زده و سپس آن را بنوشید و نگران بوی سیر آن نباشید، زیرا لیمو و زنجبیل بوی ناخوشایند سیر را از بین می‌برد. با مصرف روزانه این نوشیدنی، فشارخون بالا شما تنظیم شده و دیگر نگران خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و سکته مغزی و قلبی نباشید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی