[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

خبرهایی از کوار، روزنامه شیراز نوین


برگزاری جلسه پشتیبانی از اردوهای جهادی

جلسه پشتیبانی از اردوهای جهادی توسط سپاه ناحیه کوار و با حضور دهقان فرماندار شهرستان، سرهنگ پاسدار علی امیری فرمانده سپاه ناحیه کوار، مسئول بسیج سازندگی و جمعی از مسئولین ادارات و ارگان‌ها در سالن جلسات غدیر فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه کوار، در این جلسه ابتدا سرهنگ پاسدار علی امیری فرمانده سپاه ناحیه کوار نسبت به موضوع جهاد و اهمیت آن و تأکید مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) بر برگزاری اردوهای جهادی مطالبی را مطرح نمود و سپس به آثار و برکات آن برای جوانان شرکت کننده در اردوها و روستاها و اهالی روستا اشاره و در ادامه از فرماندار و همه مسئولین شهرستان خواستند در طرح‌های اردوهای جهادی حضور پیدا کنند تا با پشتیبانی مالی و معنوی کمک دهند تا این مهم به سرانجام رسد.
در ادامه، داریوش دهقان فرماندار شهرستان کوار نیز ضمن تشکر از تلاش‌های بسیج، از مسئولین ادارات و نهادها خواست تا به صورت میدانی در برنامه‌ها حضور پیدا کنند و به جهادگران سرکشی داشته باشند که این، خود عاملی برای تقویت روحیه بسیجیان است. همچنین با کمک‌های خود در هرچه باشکوه برگزار شدن برنامه‌ها اقدام کنند. فرماندار کوار در پایان از بخشداران، دهیاران و اعضاء شوراها خواستند به  صورت خاص حمایت لازم را از این برنامه‌ها کنند.

برگزاری مراسم افتتاحیه دوره تکمیلی بسیج گردان بیت‌المقدس 849

با حضور سرهنگ پاسدار علی امیری فرمانده سپاه ناحیه کوار، مسئول تربیت و آموزش سپاه و تعدادی از کارکنان ناحیه، مراسم افتتاحیه دوره تکمیلی گردان بیت‌المقدس 849 بسیج در نمازخانه حوزه امام حسین(ع) بسیج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه کوار، سرهنگ پاسدار علی امیری فرمانده سپاه ناحیه کوار گفت: شهدا و رزمندگان و کسانی که در 8سال دفاع مقدس درخشیدند و جنگ را اداره کردند، کسانی بودند که هم سن و سال شماها یا حتی کمتر از سن شما بودند که به جنگ رفتند و همانطور که حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) فرمودند: جوانان امروز از جوانان دیروز بهتر هستند، شما جوانان باید در طول این دوره ضمن رعایت نظم و آموزش دیدن، آمادگی لازم را در خود به وجود آورده و با تهذیب نفس و بالا بردن تقوای الهی و ایمان،  به درجات معنوی برسید، زیرا دشمنان از همین تقوای بسیجیان و باورها و ایمان شما می‌ترسند.
وی در پایان از مسئولین اجرایی خواست با جدیت موضوعات آموزشی را انتقال دهند و نظم و انضباط و معنویت که جزء اهداف اصلی برنامه است و باید پررنگ‌تر به آن پرداخته شود را مدنظر داشته باشند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی