[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۱
  • دوره جدید

محاکمه پدرزن به اتهام ربودن داماد، روزنامه شیراز نوین

ایران: مرد میانسال که به اتهام مشارکت در ربودن و شکنجه دامادش تحت تعقیب قضایی قرار دارد، صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.
متهم در دفاع از خود گفت: «اتهام را به هیچ عنوان قبول ندارم؛ چرا که تمام این حرف‌ها ساخته و پرداخته افکار دامادم است و همه اظهاراتش به خاطر توهماتش است.»
شامگاه 27 خرداد سال 93، مرد جوانی به اداره آگاهی تهران رفت و به پلیس گفت: پدرزنم با همدستی 3مرد، مرا از مقابل در خانه‌‌ام در خیابان جمهوری تهران ربوده‌اند و پس از انتقال به خانه متروکه‌ای در کرج شکنجه‌ام کرده‌اند.
ساعاتی بعد هم مرا به خیابان جمهوری بازگردانده و رهایم کردند. بعد از آن به سختی خودم را به بیمارستان رساندم و پس از بهبودی نسبی به اینجا آمدم تا شکایت کنم. در پی این شکایت «جاسم»، پدرزن 65ساله، دستگیر و تحت بازجویی کارآگاهان قرار گرفت؛ اما این مرد در تمام مراحل بازجویی ادعاهای دامادش را رد کرد و اظهار داشت: در زمان وقوع ماجرایی که دامادم ادعا می‌کند، من در تهران حضور نداشتم.
پس از این اظهارات، متهم که با قرار وثیقه آزاد بود صبح روز یکشنبه به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران فراخوانده شد تا در جلسه‌ای به ریاست قاضی اصغر عبداللهی محاکمه شود.
در ابتدای جلسه، نماینده دادستان کیفرخواست دادستانی را خواند. بعد هم داماد جوان به عنوان شاکی به شرح ماجرای گروگان‌گیری پرداخت و به قضات گفت: روز حادثه صبح زود از خانه خارج شده بودم تا نان بخرم؛ اما ناگهان 3مرد جوان از یک خودروی سفیدرنگ پیاده شدند و مرا به زور سوار خودرویشان کردند. من که از این اتفاق به شدت غافلگیر شده بودم، ناگهان پدرزنم را داخل ماشین دیدم. آنها همان موقع چشمانم را بستند، اما از زیر چشم‌بند دیدم که مرا به کرج می‌برند. بعد هم در یک مکان ناشناخته دست و پایم را بسته و شکنجه‌ام کردند و بالاخره پس از چند ساعت شکنجه، مرا به محل زندگی‌ام برگردانده و همانجا رهایم کردند.
پس از اظهارات شاکی، پدرزنش در برابر قضات ایستاد تا از خودش دفاع کند.
وی که به دلیل مشکلات جسمی به سختی روی پاهایش ایستاده بود به قضات گفت: من اتهام را قبول ندارم. ضمن اینکه در روز آدم‌ربایی من در تهران حضور نداشتم. ضمناً تأکید می‌کنم همه اظهارات او ناشی از توهم است. او 8سال دامادم بود و در این مدت دخترم را به دلیل اعتیاد داشت به شدت آزار می‌داد. حتی مخارج زندگی‌اش را هم تأمین نمی‌کرد و بارها تا حد مرگ دخترم را کتک زده بود تا اینکه دخترم چندی قبل از او جدا شد.
حالا هم تأکید می‌کنم تمام اظهاراتش ساخته و پرداخته افکار پلیدش است؛ چون من نمی‌توانستم با این وضعیت جسمی آدم‌ربایی کنم. پس از اظهارات متهم، قضات شعبه چهارم دادگاه کیفری تهران وارد شور شدند و قرار است به زودی حکم‌شان را صادر کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی