[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۵
  • دوره جدید

انهدام باند سرقت خودرو در یاسوج، روزنامه شیراز نوین

پایگاه خبری پلیس: رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد، از انهدام باند سرقت خودرو خبر داد و گفت: سارقان 9خودرو را در چهار استان کشور به سرقت بردند.
سرهنگ «خداکرم پاکروان» افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در شهر یاسوج و حومه، رسیدگی به این موضوع به طور ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفت.
وی بیان کرد: مأموران پس از دو ماه انجام کارهای پلیسی و اطلاعاتی، موفق شدند سه عضو این باند سرقت خودرو که از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار هستند شناسایی کنند.
رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان پس از شناسایی دقیق محل رفت و آمد این افراد، به صورت نامحسوس سارقان را تحت نظر قرار داده و موفق شدند طی عملیاتی غافلگیرانه، آنها را در مخفی‌گاهشان که در یکی از روستاهای اطراف شهر یاسوج بود، دستگیر کنند.
پاکروان تصریح کرد: متهمان پس از دستگیری، به پلیس آگاهی منتقل شدند و در بازجویی‌های فنی پلیس، به 9فقره سرقت انواع خودرو و فروش آنها پس از نمره کردن توسط یکی دیگر از هم‌دستانشان اعتراف کردند.
وی با اشاره به اینکه این سه سارق سابقه‌دار در استان‌های «فارس»، «خوزستان»، «چهارمحال و بختیاری» و «اصفهان» اقدام به سرقت خودرو می‌کردند، خاطرنشان کرد: در مخفیگاه این افراد تعدادی خودروی اوراق شده و سالم نیز کشف شد.
رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضایی، از رانندگان و مسافربران خواست رانندگانی که قصد جابجایی مسافر به خصوص در جاده‌های برون شهری را دارند، فریب پیشنهاد کرایه بالا را نخورند و حتی‌الامکان از تردد در جاده‌های خلوت و در شب بپرهیزند و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، فوراً با پلیس تماس بگیرند.
سرهنگ پاکروان در پایان به شهروندان توصیه کرد: خودروهای خود را به وسایل ایمنی و دزدگیر مجهز کنند و اشیا و وسایل قیمتی خود را روی صندلی خودرو و در معرض دید عموم قرار ندهند. همچنین موارد مشکوک را در اسرع وقت از طریق سامانه 110 با پلیس در میان بگذارند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی