[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۴
  • دوره جدید

با حضور استاندار فارس زمین چمن مصنوعی سروستان افتتاح شد، روزنامه شیراز نوین

با حضور استاندار فارس و مدیران دستگاه‌های اجرایی پروژه زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهرستان سروستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، این طرح ورزشی که از محل اعتبارات وزارت نفت و با اعتباری بالغ بر 2/5میلیارد تومان احداث گردیده است، صبح چهارشنبه 4تیر با حضور مهندسی محمد علی افشانی استاندار فارس، دکتر اسماعیلی نماینده مردم سروستان، خرامه و کوار در مجلس شورای اسلامی معاونین استانداری، کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس، تنی چند از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان، مسئولان ادارات و نهادهای دولتی سروستان، مسئولان هیئت‌های ورزشی و اهالی ورزشی افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
استاندار فارس در آیین افتتاحیه این پروژه در سخنان کوتاهی به خبرنگار ما گفت: در ادامه خدمات دولت تدبیر و امید و با حمایت مالی وزارت نفت و همت و تلاش دست اندرکاران ورزش استان امروز این پروژه به بهره برداری می‌رسد.
مهندسی افشانی افزود: امیدواریم جوانان و نوجوانان ما بتوانند به خوبی از این فضا استفاده کنند و در آینده برای کشور و استان در میادین ورزشی ملی و بین المللی افتخار کسب کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی