[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۶
  • دوره جدید

پاسخ قالیباف به تخریب‌ها کارنامه من روشن است، شما بگویید چه کردید، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: شهردار تهران با گلایه از انتقادهای برخی از اعضای منتخب شورای پنجم شهر تهران گفت: از صمیم دل آرزو می‌کنم شورای شهر پنجم بتوانند بیشتر و بهتر از ما برای شهر کار کنند. کارنامه قالیباف شامل دوران دفاع مقدس، قرارگاه خاتم الانبیا، بسیج، نیروی انتظامی و شهرداری تهران مشخص و روشن است شما بگویید چه کردید.
محمدباقر قالیباف روز چهارشنبه در آیین بهره برداری از زیرگذر ضربعلی زاده افزود: ما در خدمت شورای شهر پنجم هستیم و آماده ایم تجربیات خود را در اختیار آنها قرار دهیم.
وی با بیان اینکه عده‌ای از حدود مرز انصاف خارج می‌شوند، اظهار کرد: گاهی گفته می‌شود شهرداری به مسائل زیرساختی و عمران توجه بیشتری داشته و مسائل فرهنگی مورد غفلت قرار گرفته اند.
وی افزود: کسی نیست به این افراد بگوید چشم‌های غرض ورز خود را باز و به شهر نگاه کنید و ببینید تعداد سالن‌های تئاتر و صندلی‌های سینما چند برابر شده است.
شهردار تهران با بیان اینکه شورایاری‌ها و سراهای محلات در این دوره راه اندازی شد، ادامه داد: پادگان‌ها و زندان‌های این شهر به فضای سبز تبدیل شد.
وی یادآور شد: 500هکتار از زمین‌های عباس آباد به بزرگترین نگین فرهنگی شهر تبدیل شد.
قالیباف با بیان اینکه برخی پروژه‌ها جایزه جهانی می‌برند اما عده‌ای حرف دیگر می‌زنند، تصریح کرد: این افراد که در حدود سه دهه در مسئولیت‌های مختلف محلی و ملی در کشور فعالیت کردند کارنامه خود را ارائه دهند‌. وی افزود: این افراد بهتر است بگویند در پست‌های مختلف چه کردند. شهردار تهران گفت: کارنامه قالیباف شامل دوران دفاع مقدس، قرارگاه خاتم الانبیا، بسیج، نیروی انتظامی و شهرداری تهران مشخص و روشن است؛ شما بگویید چه کردید.
وی با بیان اینکه خدمت بی منت به مردم مهم است، افزود: افرادی مثل بنده کسانی بودیم که اگر انقلاب اسلامی و خون شهدا نبود بچه رعیتی در روستایی بودیم که چنین فرصت‌هایی پیدا نمی‌کردیم؛ این فرصت را مردم برای ما فراهم ‌کردند و ما مدیون آنها هستیم.
قالیباف در ادامه به دفاع از عملکرد ۱۲ساله خود در شهرداری تهران پرداخت و اظهار کرد: تلاش کردیم در همه ابعاد به موضوعات شهر بپردازیم و در همین راستا ۵۰درصد از کارهای انجام شده در حوزه زیرساختی و عمرانی، فرهنگی، فضای سبز، مساجد از تاریخ تاسیس بلدیه تاکنون مربوط به ۱۲سال اخیر است.
وی با بیان اینکه کار ساخت اتوبان‌های شهر به انتها رسیده، افزود: مترو تهران با افتتاح خط شش و هفت در آینده‌ای نزدیک به پایان خواهد رسید. به گفته شهردار تهران با هدف کاهش فاصله شمال و جنوب شهر در حوزه بافت فرسوده پولی بابت مجوز ساخت و پروانه دریافت نمی‌شود. وی ادامه داد: در حوزه مدیریتی تمام بضاعت خود را به کار گرفتیم اما بضاعت ما توان حل همه مشکلات مردم را نداشت.
قالیباف با بیان اینکه در شهرداری تهران به گونه‌ای کار کردیم که هرچه مسئولیتمان بیشتر شد تلاشمان بیشتر شود، خاطرنشان کرد: به نحوی کار کردم که اگر هر روز در مقابل همکارانم قرار گرفتم به جرئت بگویم که از همه آنها زودتر از منزل خارج شدم و دیرتر از همه به منزل آمدم.
وی افزود: شاید در این ۱۲سال به ندرت هنگام اذان صبح در منزل بوده باشم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی