[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

۸۰ نفر از مربیان طرح ملی حفظ قرآن به دوره‌های مربیگری تخصصی اعزام می‌شوند ، روزنامه شیراز نوین

کارشناس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه از اعزام ۸۰نفر از مربیان خواهر طرح ملی حفظ قرآن کریم این استان جهت گذراندن دوره تخصصی مربیگری حفظ قرآن به قم خبر 
داد. 
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، سید امیرعباس جلالی در این خصوص ابراز کرد: همزمان با جشن بهار انقلاب اسلامی هشتاد نفر از مربیان خواهر طرح ملی حفظ قرآن کریم به مدت یک هفته به شهر مقدس قم اعزام می‌شوند.
جلالی با بیان اینکه این دوره تخصصی با حضور اساتید ممتاز کشوری حفظ برگزار خواهد شد، افزود: این مربیان در روز پنج شنبه 21بهمن اعزام خواهند شد.
وی افزود: این مربیان از شهرستان‌های داراب، فیروزآباد، فسا، ممسنی، نی ریز، قیر و کارزین و کازرون می‌باشند.
جلالی در خصوص شرایط اعزام این مربیان خاطرنشان کرد: این مربیان اعزامی در آزمون غیرحضوری کتاب درسنامه حفظ که به صورت تستی برگزار گردیده و در آزمون شفاهی 5جزء شرکت نموده اند و حد نصاب نمره را جهت شرکت در دوره مربیگری کسب نموده اند، براساس قبولی در این آزمون‌ها جهت شرکت در دوره مربیگری اعزام شده اند.
کارشناس امور قرآنی اداره کل اوقاف در ادامه اظهار داشت: آزمون غیرحضوری و شفاهی این طرح در هر شهرستان توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه اعلام شده است.
گفتنی است: کسانی که در این دوره مربیگری حدنصاب نمره را کسب نمایند، گواهینامه تربیت مربی حفظ از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه صادر می‌گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی