[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۹
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز تشویق شدن از جانب اطرافیانتان شما را برای ادامه راه مصمم می کند، اما حتی کوچک ترین ترک هایی که در اعتماد به نفستان ایجاد می شوند هم ممکن است باعث شوند فکر کنید شاید در مسیر اشتباه قرار دارید. کنترل اوضاع به نظرتان دشوار می رسد و نمی توانید به راحتی روی انجام کارهایتان تمرکز کرده و برای مشکلاتتان راه حلی پیدا کنید. شاید بهتر باشد امروز وقتتان را صرف جمع آوری اطلاعات لازم کنید.

اردیبهشت

امروز ممکن است با مخالفت های شدیدی مواجه شوید. انگار یک نفر از روی عمد می خواهد دلتان را بشکند. اما در واقع این فقط یک پیام است برای یادآور شدن این نکته به شما که نباید فقط به مسائل از دید خودتان نگاه کنید و باید منافع جمع را در نظر بگیرید. پیش از آن که تصمیمی مهم و جدی بگیرید بهتر است با سایر افرادی که در ارتباط با آن هستند هم مشورت کنید.

خرداد

امروز به ندای قلبتان گوش کنید و خیالتان راحت باشد که اشتباه نخواهید کرد. شاید مجبور باشید دست از کنترل شرایط برداشته و تفکر منطقی را کنار بگذارید، اما چه اشکالی دارد؟ بگذارید جریان باد شما را به هر جایی که میخواهد ببرد. امروز شاید عملی کردن نقشه هایتان کاری دشوار یا حتی غیرممکن باشد، پس بهتر است فعلاً فقط به آنها فکر کنید و نظراتتان را در مورد آنها یادداشت کنید.

تیر

امروز شاید مخفی کردن نیازها و خواسته هایتان کار درستی به نظرتان برسد. شما نمی خواهید اوضاع روابط موجود بین خودتان و اطرافیانتان را از این که هست بدتر کنید و از این می ترسید که بیان احساساتتان دقیقاً همین تأثیر را داشته باشد. در هر صورت همه ما نسبت به عواقب احتمالی حرف هایمان مسئول هستیم و شاید حق با شما باشد و اکنون زمان مناسبی برای صحبت کردن در این مورد به نظر نرسد.

مرداد

چه بخواهید و چه نخواهید، شما نمی توانید لیست کارهای روزانه تان را هر روز بلندتر کنید و انتظار هم داشته باشید که به مشکل برنخورید. درست است که تواناییهای شما در سطح بالایی قرار دارند، اما باید رفتاری واقع بینانه تر داشته باشید. شاید اطرافیانتان امروز خیلی زیاد با شما حرف بزنند، اما شما این را احساس می کنید که آنها دارند احساسات واقعی خود را از شما مخفی نگه می دارند.

شهریور

امروز در به اشتراک گذاشتن نظرات خود با دیگران احتیاط بیشتری به خرج دهید. با وجود این که بیشتر حرف هایتان مورد استقبال اطرافیانتان قرار خواهد گرفت، اما انتقادهایی که از یک نفر می کنید ممکن است که باعث دلخوری او شود. به احتمال زیاد این انتقادها از نیازهای برآورده نشده خودتان ریشه می گیرند و دیدن این واقعیت برای اطرافیان به هیچ عنوان دشوار نخواهد بود.

مهر

موافقت با شما اصلاً کار دشواری نیست، زیرا همیشه سعی می کنید طوری رفتار کنید که انگار نظراتتان با دیگران تفاوت چندانی ندارند. با این حال امروز سر و کله یک نفر پیدا خواهد شد که به نظرتان دارد چرند می گوید و واکنش هایتان ممکن است عصبانیت او را به همراه داشته باشد. درست است که شما به طور کلی به خوبی با دیگران کنار می آیید، اما هیچ تمایلی ندارید کنترل امور را به یک نفر بدهید.

آبان

امروز شما بسیار مثبت اندیش شده اید و همه را به ریسک کردن و رفتن به دنبال رویاهایشان تشویق می کنید و خواهان رسیدن آنها به موفقیت هستید. اما در مقابل انتظار دارید دوستانتان هم برای شما همین کار را بکنند و دوستی و وفاداری خود را با حمایت از نظرات و ایده هایتان نشان دهند. در چنین شرایطی دیدن رفتارهای اطرافیانتان و تغییر موضع دادن آنها ممکن است حال و هوایتان کمی تغییر کند.

آذر

امروز به چشمتان آینده شما بسیار درخشان تر از هر زمان دیگری به نظر می رسد، اما نمی دانید این همه هیجانی که در وجود خود احساس می کنید را چطور به کار بگیرید. از طرفی آماده اید تا هر مسئولیتی را بپذیرید و هیچ کاری به نظرتان غیرممکن و فراتر از حد توانتان نیست. از طرفی دیگر هم دلتان می خواهد می توانستید خودتان را از این همه هیایویی که دور و برتان را فراگرفته است دور کنید.

دی

امروز حتماً از خانه بیرون بروید و جریان باد را در لابه لای موهایتان احساس کنید. به دامن طبیعت بروید و به اطرافتان با عشق و علاقه هرچه بیشتر دقت کنید. نفس های عمیق بکشید و ریه هایتان را از انرژی زندگی پر کنید. ذهنتان را از هر فکر دیگری تخلیه کنید و فقط به فکر ماجراجویی باشید. مواظب باشید از کنار موقعیت هایی که برایتان پیش می آیند به سادگی نگذرید.

بهمن

امروز نقشه هایی که برای روز تعطیلتان داشته اید را حتماً عملی کنید و به جای این که تا لنگ ظهر بخوابید به دنبال تفریحاتی بروید که تمام هفته رویایشان را در سر می پروراندید. امروز به ندای قلبتان گوش کنید، زیرا برخلاف تصورتان حساس و آسیب پذیر نیست، بلکه قوی و سرسخت و ماجراجوست. اگر جایی در طول مسیر نسبت به کارهایتان دچار تردید شدید نگران نشوید، چنین حالتی کاملاً طبیعی است.

اسفند

امروز برای شما روز خوبی برای ارتباط برقرار کردن با دیگران خواهد بود. شما درگیر بحث های جذابی خواهید شد که چیزهای زیادی از آنها یاد خواهید گرفت. شما در دیدن مسائل از زوایای مختلف مهارت بالایی دارید و همین باعث می شود که بتوانید طرف مقابلتان را هم به خوبی درک کنید. اما از طرفی هم باعث می شود که نتوانید روی موضع خودتان بمانید و دچار تردید شوید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی