[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۰
  • دوره جدید

درخشش کم‌نظیر کاروان ورزشی دانش‌آموزان دختر فارس ، روزنامه شیراز نوین

امروز مراسم افتتاحیه رقابت‌های قهرمانی دانش‌آموزان پسر کشور در شیراز

رئیس اداره تربیت بدنی آموزش و پرورش فارس گفت: کاروان ورزشی دانش آموزان دختر فارس، اعزامی به مسابقات ورزشی کشور در مشهد مقدس با کسب دو عنوان قهرمانی و یک نایب قهرمانی و دو مقام سومی به کار خود پایان داد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، عباس حاجی زاده گفت: مسابقات والیبال، فوتسال، بسکتبال و هندبال بیست و هشتمین دوره رقابت‌های ورزشی دانش آموزان دختر کشور، در دو مقطع متوسطه اول و دوم با معرفی تیم‌های برتر در مشهد مقدس به کار خود پایان داد.
رئیس اداره تربیت بدنی آموزش و پرورش فارس افزود: در رشته فوتسال و در مقطع متوسطه دوم تیم دختران دانش آموز استان فارس با غلبه بر رقبای خود به قهرمانی این مسابقات دست یافت و پس از آن تیم‌های کرمانشاه و البرز به تربیت در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند. همچنین در رشته بسکتبال در مقطع متوسطه اول تیم استان فارس عنوان قهرمانی را به دست آورد و تیم‌های شهرستان‌های تهران و قزوین در جایگاه دوم و سوم ایستادند. در رشته هندبال و در مقطع متوسطه دوم تیم دختران فارس با قبول شکست برابر اصفهان مقام دوم این رقابت‌ها را کسب کرد و تیم تهران نیز سوم شد و در رشته هندبال در مقطع متوسطه اول تیم استان فارس سوم شد و تیم‌های اصفهان و خراسان رضوی به ترتیب در جایگاه‌های اول و دوم قرار گرفتند. در رشته والیبال در مقطع متوسطه دوم نیز تیم دختران فارس سوم شد و تیم‌های اصفهان و البرز عنوان‌های اول و دوم را کسب کردند.
همچنین رقابت‌های قهرمانی دانش‌آموزان پسر کشور از امروز در شیراز آغاز می‌شود. مراسم افتتاحیه این رقابت‌ها امروز از ساعت 18 در سالن شهید دستغیب شیراز آغاز خواهد شد. این مراسم از شبکه استانی فارس و همینطور شبکه ورزش به صورت زنده پخش خواهد شد.

 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی