[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

رئیسی در دیدار با مردم فارس بیان کرد مردم‌باوری یعنی سهیم‌بودن مسئولان در مشکلات مردم، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین - محمود شبان سروستانی

 Mahmood.shaban39@gmail.com

شامگاه دیروز شنبه سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با گروهی از مردم فارس در محل حسینیه ثارالله ضمن تشریح جلوه‌های دهه کرامت مردم باوری را مهم‌ترین مطلب و شاخصه عنوان کرد و افزود: اینکه مسئولی خود را در مشکلات مردم سهیم بداند می‌شود مردم باوری.
تولیت آستان قدس رضوی به وضعیت انتخابات هم اشاره‌ای داشت و گفت: امروز رقبا که ما را تخریب می‌کردند، همان شعارها و گفته‌های ما را شعار می‌دهند. 
او یکی از مهمترین شعارهایش در دوره انتخابات را توجه به اقشار محروم جامعه عنوان کرد و افزود: ما در آن زمان می‌گفتیم باید به قشر محروم جامعه، همان‌هایی که هیچ کجا دیده نمی‌شوند، توجه شود و کسانی که حرف‌های ما را قبول نداشتند و می‌گفتند نمی‌شود، اما امروز و در عمل همان شعارها را پیاده می‌کنند.
رئیسی دادگاه روحانیت کشور در بخش دیگری از سخنان خود به شعار اشتغال زایی که در دوران انتخابات داشت اشاره کرد و گفت: اجرای قانون و قانون مداری همان ایجاد اشتغال است و در این مسیر استقلال، فرهنگ، امنیت و رفاه اجتماعی باید با هم به پیش برود. 
او در ادامه به بحث امنیت و اقتدار کشور نیز پرداخت و گفت: دولت باید به اقتدار کشور بیاندیشد و اگر بخواهد در عمل به آن بپردازد باید به سمت نسخه رهبری که همان اقتصاد مقاومتی است، برود؛ زیرا با استقلال اقتصادی می‌توان به اقتدار و امنیت هم رسید. 
تولیت آستان قدس رضوی در خصوص بحث داغ این روزها یعنی وضعیت و آینده برجام هم اشاره داشت و گفت: از این سند نه روح باقی مانده و نه جسم و این موضوع را خود آقایان هم پذیرفته اند. رئیسی تنها راه برون رفت از مشکلات را اجرای گفتمان رهبری و امام دانست و افزود: دولت و مجلس باید به این گفتمان که گفتمان انقلاب است، توجه ویژه داشته باشند تا از مشکلات عبور کنند که اگر در این مسیر گام برداشته شود، ما نیز همراه خواهیم شد. 
نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری انتخابات را برای اردوگاه اصولگرایی موجب انسجام و وحدت خواند و تأکید کرد: این انسجام و وحدت بین نیروها رحمت است و به هر شکل باید حفظ شود. ابراهیم رئیسی از جریان اصولگرایی و نیروهایش به عنوان سرمایه یاد کرد و افزود: این سرمایه را باید در دو جهت به کار گرفت؛ اول در جهت اجرای گفتمان رهبری و امام تا بدین وسیله کشور از مشکلات عبور کند و دوم در جهت خدمت به محرومان که در این مسیر هر چه بکوشیم کم است و این هم همان عمل به گفتمان امام و رهبری است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی