[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۵
  • دوره جدید

رئیس جدید اداره مسافر، اداره کل راهداری فارس معرفی گردید، روزنامه شیراز نوین

کارگروه ارتقای سطح خدمات حمل و نقل مسافر جاده‌ای استان فارس با حضور مسئولان و فعالان حوزه حمل و نقل جاده‌ای مسافر برگزار شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس، در ابتدای این نشست که با حضور معاون حمل و نقل این اداره کل و رؤسای هیئت مدیره کانون ها، انجمن‌ها، مدیران پایانه‌های مسافربری و کارشناسان حمل و نقل جاده‌ای مسافر برگزار شد، علیرضا آقاسلطان به عنوان رئیس جدید اداره مسافر این اداره کل معرفی گردید و در ادامه برنامه‌های خود را برای حوزه مسافر به صورت اجمالی ارائه کرد.
در این نشست در مورد موضوعات مختلف حوزه حمل و نقل جاده‌ای مسافر تبادل نظر شد و مهندس یزدانی معاون حمل و نقل و مهندس آقاسلطان رئیس اداره مسافر به سؤالات حاضرین در نشست پاسخ دادند.
در این نشست در مورد فعالیت کلانتری‌ها در پایانه‌های مسافربری، ضوابط بغل نویسی اتوبوس‌ها، درآمدهای غیربلیتی، دلالی مسافر، طرح نرخ شناور بهای بلیت، شبکه سیر مسافر، جزئیات سامانه سپهتن، ضوابط انبارداری کالا، تعامل با شهرداری در ترمینال‌های مسافربری، جزئیات بازرسی شامل تطبیق نام شرکت‌ها با تابلو و مهر آنها، حذف نام شهرستان‌ها از بغل نویسی بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی اتخاذ گردید که از طریق بخشنامه به پایانه‌های مسافربری ابلاغ می‌شود.
مهندس یزدانی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس در حاشیه این نشست گفت: تمام تلاش بخش‌های مختلف حمل و نقل جاده‌ای مسافر و نهاد‌ها و سازمان‌های مرتبط باید همسو و در جهت رفاه، امنیت و خدمات هرچه مطلوب‌تر مسافر باشد.
مهندس آقاسلطان نیز در پایان این نشست تأکید کرد: تعامل بسیار مناسب بین بخشی در حوزه مسافر وجود دارد و با تمام توان در راستای کنترل و نظارت بیشتر و ارائه خدمات مطلوب به مسافرین گام برداشته می‌شود.
رئیس جدید اداره مسافر همچنین با اشاره به نقش تکنولوژی در حوزه حمل و نقل اشاره کرد: بخش حمل و نقل جاده‌ای برای بقای خود ناگزیر باید از تمام ظرفیت‌های تکنولوژی، نرم افزاری و فضای مجازی به بهترین شکل ممکن استفاده کند تا مسافرین برای تهیه بلیت، کسب اطلاعات مورد نیاز، پیشنهادات، انتقادات، شکایات و تمامی نیازهای خود بدون مراجعه و به آسانی از هر مکانی بتوانند امور خود را مرتفع کنند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی