[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

سخنگوی فراکسیون امید: امیدواریم اخباری که از کابینه به گوش می‌رسد، درست نباشد، روزنامه شیراز نوین

تابناک: بهرام پارسایی سخنگوی فراکسیون امید مجلس می‌گوید: امیدواریم اخباری که از چینش کابینه به گوش می‌رسد، درست نباشد. گاهی اخباری از برخی منابع به گوش می‌رسد که به نظر می‌رسد می‌خواهند خودشان را تقویت کنند و می‌توان گفت منبع موثقی برای آن وجود ندارد.
این نماینده مجلس گفت: گاهی برخی افراد به گونه‌ای سخن می‌گویند که گویا روحانی سخنگویی انتخاب کرده است که این افراد اخبار را به مردم می‌دهند. امیدواریم این آمار درست نباشد، چون اگر این آمارها درست باشد، هیچ یک از انتظارات جامعه رأی دهنده را برآورد نخواهد کرد.
پارسایی افزود: انتظارات جامعه از کابینه، یک تغییرات اساسی در کابینه فعلی است. با توجه به بحران‌های کنونی موجود در کشور، از جمله بحران اشتغال، رکود و موارد دیگر که در حال حاضر وجود دارد و کسی هم نمی‌تواند آن را انکار کند به یک دولت کارآمد و منسجم نیاز داریم و در غیر این صورت امکان ندارد موفق شود.
این نماینده مجلس ادامه داد: تاکنون تمام حرف و حدیث‌هایی که درباره کابینه شده، نشان از تغییرات اساسی ندارد و فقط افراد جابه‌جا شده اند؛ البته گویا عده‌ای هم این وسط می‌خواهند، جو روانی ایجاد کنند تا از آن به نفع خودشان بهره برداری کرده و به اهداف خود برسند. امیدواریم همه این سخنان در حد گمانه زنی بماند.
وی گفت: انتظار طبیعی جامعه این است که دولت باید تیم قوی و کامل برای کابینه بچیند تا بتواند به اهداف خود برسد. البته برخی مسائل از زمان انتخاب روحانی و بعد از 29اردیبهشت مرتب در حال رخ دادن است، از جمله هتک حرمت به رئیس دولت در راهپیمایی و نماز جمعه گرفته تا دستگیری برادر رئیس جمهور، این نگرانی را به وجود آورده که برخی برای تحت فشار قرار دادن روحانی و انتخاب کابینه رخ می‌دهد.
وی گفت: ما نگران این موضوعات هستیم و امیدواریم که رئیس جمهور مقاومت کند و به اعتمادی که مردم به وی و شعارهایی که داده، پایبند بماند و کنار نکشد. این مردم همچنان به وی اعتماد دارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی