[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

اشنو گل، روزنامه شیراز نوین

این فیلم سینمایی در ژانر دفاع مقدس ساخته شده است و بسیار خوش ساخت بوده و می‌توان گفت که بازیگران حاضر در این اثر هر یک به نوبه خود توانستند نقشی ماندگار ایفا کنند. همچنین از نکات قابل توجه در این فیلم سینمایی این بود که این اثر با وجود اینکه با محتوای دفاع مقدس ساخته شده بود، اما تمام تلاش خود را به کار گرفته بود تا با پرداختن به موضوع شهدای غواص، فیلمی متفاوت و در عین حال تأثیرگذار بر روی مخاطب را خلق کند.
ماه چهره خلیلی در این اثر سینمایی در نقش زنی به ایفای نقش می‌پرداخت که سال‌ها در پادگان اشرف خدمت کرده و فیلم به ماجراهای او در دوران فعالیت‌هایش در این پادگان و همچنین اتفاق‌هایی در رابطه با زندگی شخصی او اما در ارتباط با کارش به وقوع پیوسته بود، می‌پرداخت.
درباره فیلم:
یونس به عنوان فرمانده گردان غواصان سه شب قبل از عملیات در حالی که در صدد حفر تونلی در منطقه عملیاتی بوده، مفقودالاثر شده است. حالا پس از سی سال اطلاعاتی به دست می‌آید که نشان می‌دهد احتمالاً یونس زنده است و در آن زمان به واسطه منافقان قرارگاه اشرف با دشمن همکاری کرده…
بازيگران: برزو ارجمند، ماه چهره خلیلی، کاوه سماک باشی، رحیم نوروزی، محمد عفراوی، محمد دلگشا، محمدرضا اربابی، مصطفی نصیری، علی عبادی، لویک زاکاریان و…
سایر عوامل: نویسندگان: ابراهیم اصغری، مهدی محمدی، بازنویسی فیلمنامه: هادی حاجتمند، علی سلیمانی، مدیر فیلمبرداری: حسن اسدی.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی