[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

رئیس مؤسسه آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی زند شیراز، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی این موسسه، دکتر مهدی مخبری گفت: این آزمون با همکاری مرکز آیلتس تهران و برای سومین بار با رعایت کلیه استانداردها در جنوب کشور برگزار شد.
وی افزود: این موسسه آموزش عالی به عنوان بزرگترین موسسه غیرانتفاعی استان فارس و جنوب کشور، متولی برگزاری این رویداد علمی شد.
مهدی پایداری مدیر مرکز آموزش‌های آزاد و مجازی این موسسه هم گفت: آزمون آیلتس در بیش از 60کشور جهان و در صدها مرکز برگزار می‌شود، در ایران هم برگزاری این آزمون توسط دو مرکز صورت می‌گرفت که با برگزاری این آزمون از سال 1394، موسسه آموزش عالی زند شیراز هم به برگزار کنندگان آیلتس در ایران اضافه شد.
وی ادامه داد: امسال نیز این آزمون طی روزهای 11 و 12مرداد در این موسسه و در بخش‌های مصاحبه حضوری، نوشتاری، درک مطلب و شنیداری و با حضور متقاضیان با رعایت کلیه استانداردهای جهانی در IDP استرالیا و حضور نیروی انسانی متعهد و متخصص و یا امنیت کامل برگزار گردید.
شایان ذکر است آزمون بعدی آیلتس در شهر شیراز، در فصل پاییز و در 11آذر سال 1396 توسط موسسه آموزش عالی زند برگزار خواهد شد و متقاضیان می‌توانند آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها را از طریق وب سایت این موسسه به آدرس fczand.com و لینک my.ieltsessential.com دریافت نمایند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی