[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۹
  • دوره جدید

هدف اصلی استکبار ضربه زدن به جبهه مقاومت و انقلاب اسلامی است، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرماندهی سپاه فجر گفت: آمریکا و استکبار جهانی از عوامل اصلی ایجاد و توسعه گروه‌های تروریستی در جهان هستند و یکی از اهداف اصلی آنان ضربه زدن به جبهه مقاومت و انقلاب اسلامی است.
به گزارش تسنیم، به نقل از روابط عمومی سپاه فجر استان فارس مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید سپاه شهرستان نی‌ریز با حضور سردار ابوالفضل گزنی جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس برگزار شد.
در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان شهرستان نی‌ریز برگزار شد سرهنگ دوم پاسدار درستکار به عنوان فرمانده جدید سپاه نی‌ریز معرفی و از زحمات سرهنگ دوم پاسدار توکل فرمانده سابق سپاه این شهرستان تجلیل شد.
سردار گزنی در حاشیه این مراسم با بیان اینکه مدیران و فرماندهان تاثیرگذارترین اقشار در پیشبُرد اهداف سازمان‌ها و تعالی نهادها هستند، گفت: مدیریت فعالیت‌های سپاه و بسیج شهرستان، حرکت در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و تامین امنیت و آسایش مردم رسالت مهم فرمانده سپاه در شهرستان است و رفتار و عملکرد وی الگو و شاخصی برای بسیجیان است.
وی با بیان اینکه فرماندهان سپاه از بین شایسته‌ترین و مجرب‌ترین نیروهای این نهاد انتخاب می‌شوند، گفت: روحیه انقلابی، مدیریت جهادی، تقوا، اخلاص و شجاعت شاخصه‌های برتر یک فرمانده موفق در نیروهای مسلح هستند.
جانشین فرماندهی سپاه فجر خاطرنشان کرد: ترویج روحیه انقلابی و فرهنگ مدیریت جهادی در جامعه و استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای تحقق اقتصاد مقاومتی وظایف مهم فرماندهان سپاه و بسیج در شهرستان‌هاست. وی همچنین در دیدار با خانواده‌های شهدای شهرستان نی‌ریز با اشاره به اینکه استان فارس مهد پرورش 15 هزار شهید والامقام است، گفت: سربلندی و امنیت پایدار ایران اسلامی مرهون ایثار و از جان گذشتگی شهداست و تکریم خانواده‌ها و پدران و مادران شهدا وظیفه تمام مسئولان کشور است.
سردار گزنی با بیان اینکه فارس عملکردی درخشان در دفاع از انقلاب اسلامی به ثبت رسانده است، گفت: جوانان مومن و انقلابی این استان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی همواره در خط مُقدم مبارزه با استکبار جهانی و دفاع از ایران اسلامی حضور داشته‌اند.
وی با گرامیداشت یاد شهدای مدافع حرم اهل بیت (ع)، گفت: آمریکا و استکبار جهانی از عوامل اصلی ایجاد و توسعه گروه‌های تروریستی در جهان هستند و یکی از اهداف اصلی آنان ضربه زدن به جبهه مقاومت و انقلاب اسلامی است. جانشین فرماندهی سپاه فجر با تاکید بر اینکه فرهنگ دفاع مقدس و مقاومت رمز پیروزی رزمندگان اسلام در مقابله با استکبار جهانی است، گفت: مسئولان فرهنگی و رسانه‌های انقلابی با معرفی شهدا و تکریم خانواده‌های شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم اهل بیت (ع) فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل نوجوان و جوان معرفی کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی