[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

استقبال باشکوه از لیلا کشاورزی قهرمان جهانی تکواندو، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- سید محی الدین حسینی ارسنجانی

Arsanjani.moiin@gmail.com

لیلا کشاورزی دانش آموز دبیرستان دخترانه توحید از آموزش وپرورش ناحیه یک شیراز که در مسابقات جهانی تکواندو (کره جنوبی - سئول 2017) صاحب مدال طلا شده بود، صبح دیروز در میان استقبال گرم مسئولان آموزش و پرورش ناحیه یک و جمعی دیگر از ورزشکاران و ورزش دوستان استان قرار گرفت. کشاورزی که در رده سنی نوزده سال به بالا در رشته تیویوپ چاگی موفق به کسب مدال طلا شد و در صدر جدول قرار گرقت، در رشته توپی آب چاگی نیز مدال برنز رقابت‌ها را کسب نمود.
این مسابقات ۵هزار نفر شرکت کننده داشت و تیم ایران در مجموع توانست 10مدال طلا، 17برنز و 5نقره را به خود اختصاص دهد و در جایگاه سوم جهانی قرار گیرد. استقبال پرشور همکاران اداری به ویژه مدیر و شورای معاونان و کارکنان این اداره از لیلا کشاورزی قهرمان تکواندو جهان و عضو تیم ملی دانش آموزی کشورمان در فرودگاه شهید آیت الله دستغیب انجام شد در حالی که هیچ یک از مقامات مسئولان ورزشی استان آموزش و پرورش فارس حضور نداشتند و این مسئله موجبات گله مندی وی و خانواده او را فراهم آورد.
کشاورزی: کیانی تنها مدیر حامی من بود
این قهرمان افتخارآفرین در گفت‌وگو با خبرنگار شیرازنوین ضمن تقدیر و تشکر از استقبال کنندگان از وی اظهار داشت: آقای کیانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز تنها حامی من بود و من از سوی او حمایت مالی و معنوی شدم و جا دارد از وی به عنوان مدیری توانمند و پیگیر به دلیل دلسوزی‌های پدرانه‌شان بی نهایت تشکر کنم. کشاورزی گفت: ‌ای کاش سایر مسئولان و مدیران استان مثل آقای کیانی حس مسئولیت داشتند و ما جوانان را درک می‌کردند. گفتنی است مراسم تقدیر از این بانوی قهرمان، نخبه و نمونه درسی و اخلاقی که صاحب چندین اختراع و مقام علمی و ورزشی دیگر است، روز پنجشنبه این هفته در مراسم اختتامیه نهایی مسابقات سراسری ورزش پسران کشور در شیراز تجلیل گردد. کشاورزی چندی پیش در رقابتی ارزشمند با شکست دادن حریفانی از انگلیس و چین به مقام قهرمانی تکواندو جهان در شهر سئول کره جنوبی نائل آمد. مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز و روزنامه شیرازنوین این موفقیت بزرگ را به وی، خانواده او، جامعه ورزشی، فرهنگیان و دانش آموزان فارس خصوصاً دوستان و همکلاسی‌های این جوان شاخص سال تبریک و تهنیت عرض می‌نماید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی