[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

با این ژاکت هوشمند هرگز سرما را احساس نمی‌‌کنید، روزنامه شیراز نوین

تأمین گرمای مورد نیاز بدن در سرمای زمستان بدون نیاز به پوشیدن تعداد زیادی لباس حجیم همیشه یکی از دغدغه های انسان ها بوده است.
در این میان ورزشکاران حرفه‌ای و افراد درگیر در مشاغل سخت و زیان‌آور به این نوع البسه نیاز بیشتری دارند تا بتوانند فعالیت‌های مربوط به خود را با دقت بیشتری انجام دهند.
شرکت پولسیل به تازگی پولیوری را تولید کرده که دارای یک لایه پوششی نازک اضافی برای گرم کردن بدن انسان در دشوارترین شرایط آب و هوایی است.
این پولیور که در مدل‌های مردانه و زنانه تولید می‌شود، ظاهری عادی دارد و از مواد سبک وزنی ساخته شده که مانع از نفوذ رطوبت به درون بدن انسان می‌شوند و لذا در زمان دویدن و دوچرخه‌سواری یا انجام سایر فعالیت‌های ورزشی به راحتی قابل استفاده هستند.
روی انتهای آستین هریک از این پولیورها برچسبی نصب شده که با فشردن آن می‌توان گرمای پولیور را در روزهای سرد سال افزایش داد. فشردن دکمه یاد شده باعث می‌شود گرمای پولیور در عرض ده ثانیه افزایش یابد و سه ناحیه حساس بدن گرم تر شوند.
میزان افزایش گرما در سه حالت و به اندازه ۴۰، ۴۵ و ۵۰درجه سانتیگراد صورت می‌گیرد. این پولیور همراه با یک بسته باتری یو اس بی عرضه می‌‌شود که انرژی لازم برای گرم کردن لباس یاد شده را تا ۸ساعت تأمین می‌کند. البته عمر باتری‌ها در صورت تلاش برای تولید گرمای بیشتر کاهش می یابد.
عرضه این پولیور هوشمند به بازار از آبان ماه سال جاری آغاز می‌شود و قیمت آن ۱۶۹دلار اعلام شده است. علاقه‌مندان می‌توانند از هم اکنون برای پیش‌خرید این لباس در رنگ‌های آبی، خاکستری، سیاه و صورتی اقدام کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی