[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

حکم عجیب دادگاه تهران برای پسر جوانی که دختری را به خانه خالی برد، روزنامه شیراز نوین

رکنا: پسر جوانی که با فریب دختری دانشجو او را به خانه‌اش کشانده و مورد آزار و اذیت قرار داده بود، با رأی دادگاه باید یک‌سال به نظافت شهر بپردازد.
چندی قبل دختر دانشجویی نزد پلیس پایتخت رفت و از پسری که او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، شکایت کرد. او گفت: مدتی قبل به‌طور اتفاقی با پسری در خیابان آشنا شدم. ما از طریق تلگرام با یکدیگر ارتباط داشتیم تا اینکه او گفت به من علاقه‌مند شده و دوست دارد با یکدیگر ازدواج کنیم.
من هم که به او علاقه‌مند شده بودم پیشنهادش را قبول کردم و چند مرتبه به دیدنش رفتم تا اینکه یک روز او فریبم داد و من را به خانه‌اش برد و در آنجا مورد آزار و اذیت قرار داد. بعد از این حادثه هرچه درباره خواستگاری با او حرف زدم زیر بار نرفت و گفت که باید مدتی به او فرصت بدهم. وعده و وعیدهای پسر جوان مدتی ادامه پیدا کرد تا اینکه فهمیدم او تصمیمی برای ازدواج ندارد. به همین دلیل تصمیم گرفتم از او شکایت کنم.
با ثبت این شکایت پسر جوان دستگیر شد. او در دفاع از خودش گفت: من واقعا به دختر جوان علاقه دارم اما چون هنوز نتوانسته‌ام شغل مناسبی پیدا کنم از او خواستم که کمی صبر کند اما او از من شکایت کرد. از این گذشته او به میل خودش به خانه‌ام آمد و هیچ اجباری برای آمدن او وجود نداشت.
در این شرایط پسر جوان چند روز قبل در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد و قضات دادگاه درحالی‌که او به‌خاطر کاری که انجام داده بود درخواست بخشش می‌کرد، وی را به تحمل 100ضربه شلاق و انجام یک‌سال کار اجباری محکوم کردند. براساس این رأی او باید هفته‌ای 3بار، هر بار 6ساعت به نظافت شهر بپردازد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی