[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

قهرماني تیم‌های هندبال و بسکتبال دانش‌آموزان دختر ابتدایی فارس، روزنامه شیراز نوین

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: با پایان یافتن دور دوم بیست و هشتمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر سراسر کشور در مشهد مقدس تیم‌های ورزشی دانش‌آموزان دختر ابتدایی فارس خوش درخشیدند.
به گزارش مركز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان فارس، محمد جعفری اظهار كرد: تیم هندبال دانش‌آموزان دختر ابتدایی فارس به مقام قهرمانی مسابقات هندبال دانش‌آموزان مقطع ابتدایی دختر سراسر کشور دست یافت. معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: در دیدار نهایی این رقابت‌ها تیم دانش‌آموزان دختر ابتدایی فارس با نتیجه 13 بر 12 تیم شهرستان‌های تهران را شکست داد و به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت.
وی با بيان اين كه تیم بسکتبال دانش‌آموزان دختر ابتدایی فارس نیز قهرمان کشور شد، افزود: در مسابقه فینال، تیم بسکتبال دختران فارس با نتیجه 45 بر 36 تیم اصفهان را شکست داد و قهرمان این مسابقات شد. معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: در دور اول این رقابت‌ها نیز تیم‌های ورزشی دختران مقطع متوسطه اول و دوم فارس نیز در این رقابت‌ها درخشش کم‌نظیری داشتند. جعفری گفت: در رشته فوتسال و در مقطع متوسطه دوم تیم دختران دانش‌آموز استان فارس با غلبه بر رقبای خود به قهرمانی این مسابقات دست یافت و پس از آن  تیم‌های کرمانشاه و البرز به تربیت در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: در رشته بسکتبال در مقطع متوسطه اول تیم استان فارس عنوان قهرمانی را به دست آورد و تیم‌های شهرستان‌های تهران و قزوین در جایگاه دوم وسوم ایستادند. جعفری افزود: در رشته هندبال و در مقطع متوسطه دوم تیم دختران فارس با قبول شکست برابر اصفهان مقام دوم این رقابت‌ها را کسب کرد و تیم تهران نیز سوم شد. معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس افزود: در رشته هندبال در مقطع متوسطه اول تیم استان فارس سوم شد و تیم‌های اصفهان و خراسان رضوی به ترتیت در جایگاه‌های اول و دوم و قرار گرفتند. جعفری افزود: در رشته والیبال در مقطع متوسطه دوم نیز تیم دختران فارس سوم شد و تیم‌های اصفهان و البرز عنوان‌های اول و دوم را کسب کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی