[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

ثبت اسناد مطالبات بانک‌ها را وصول کرد ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ثبت فارس از وصول نزدیک به 750میلیارد ریال از مطالبات معوقه بانک‌ها در 4ماهه ابتدایی سال جاری توسط اداره اجرای ثبت شیراز خبر داد.
مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه مبلغ 749میلیارد و 72میلیون و 989هزار و 200ریال از مطالبات بانک‌ها توسط دایره اجرای ثبت شیراز وصول گردیده است.
وی خاطرنشان ساخت: از این میزان سهم وصول مطالبات بانک‌های دولتی بیش از 70میلیارد ریال و میزان مطالبات وصول گردیده بانک‌های خصوصی در طول این مدت نزدیک به 679   میلیارد بوده است. 
اقبال بیان نمود: در مدت مشابه سال گذشته مبلغ 216میلیارد و 865میلیون و 83هزار و 361ریال از مطالبات معوقه بانک‌ها از اشخاص حقیقی و حقوقی توسط اداره اجرای ثبت شیراز وصول گردیده بود که با این احتساب نسبت به مدت مشابه سال قبل، در این زمینه شاهد افزایش 245درصدی می باشیم.
مدیرکل ثبت فارس افزود: با توجه به اهمیت ادارات اجرای ثبت در صیانت از حقوق اشخاص حقیقی و حقوقی، لازم است کارشناسان این ادارات از اطلاعات کامل و همه‌جانبه در این زمینه‌ها بهره برده و با تمام قوانین مرتبط در این خصوص آشنایی کامل داشته باشند.
مهدی اقبال در ادامه با اشاره به اینکه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در تغییر شیوه ارائه خدمات از شیوه سنتی به نوین و الکترونیکی نمودن فرایندها توفیقات چشمگیری داشته است، هدف از این اقدامات را کاهش مراجعات حضوری، دقت در عملکرد، خدمات‌رسانی مطلوب‌تر و ارتقای سلامت اداری عنوان نمود و گفت: خوشبختانه اداره کل ثبت فارس از جمله استان‌های پیشرو در این روند مکانیزاسیون بوده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی