[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز بالاخره احساس می کنید که دارید پیشرفت می‌کنید و همین هم باعث شده است با اراده و پشتکاری بیشتر برای به پایان رساندن پروژه هایی که مدت ها در جریان بوده‌اند تلاش کنید. پس از ساعت ها دقت و تمرکز بالاخره رتوش های نهایی را انجام داده و کار را به اتمام می رسانید. خوشبختانه تلاش‌هایتان بی نتیجه نخواهند بود و پاداش زحمات خود را دریافت خواهید کرد. 

اردیبهشت

امروز وجود شما پر است از شور و نشاط و سرزندگی، اگر خوش شانس باشید و شریک زندگیتان را یافته باشید این احساسات باعث خواهد شد که روز بسیار زیبا و عاشقانه ای را در کنار هم بگذرانید. اما اگر هنوز مجرد هستید مجبور خواهید بود راه دیگری برای سوزاندن این همه انرژی پیدا کنید. بد نیست با یکی از دوستانتان به پیاده روی بروید یا در یک ورزش گروهی شرکت کنید. 

خرداد

امروز احساس می کنید انگیزه لازم برای پیشرفت در کارهایتان را ندارید. ناامید نشوید! حتی اگر افکارتان کمی آشفته هستند و تمرکز روی کارتان برایتان دشوار است، هر پروژه ای که به عهده دارید را آغاز کنید. شاید کارتان در ابتدا طبق میلتان پیش نرود، اما میدان را خالی نکنید، بالاخره تلاش هایتان جواب خواهند داد. برای رسیدن به پاداش شیرینی که انتظارش را دارید باید سخت تلاش کنید.

تیر

امروز احساس می کنید انگار دارید همزمان در چند جهت مختلف می دوید. افکارتان آنقدر آشفته اند که احساس می کنید امروز نخواهید توانست هیچ کار مهمی را به انجام برسانید. این حالت شما کاملاً طبیعی است، زیرا کارهای نیمه کاره ی بسیار زیادی برای انجام دادن دارید و نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید. به جای این که تسلیم این وضعیت شوید هر چه سریع‌تر خودتان را جمع و جور کنید.

مرداد

امروز شاید به این فکر بیفتید که تغییراتی را در ظاهر خود ایجاد کنید، مثلاً شاید بخواهید موهایتان را کوتاه کنید، یا رنگشان کنید و یا در سبک لباس پوشیدن خود تغییراتی ایجاد کنید. بیرون آمدن از آن روتین همیشگی برایتان خیلی خوب خواهد بود و حال و هوایتان را به طور قابل توجهی تغییر خواهد داد. یکی از دوستانتان با لبخند مصنوعی اش سعی در مخفی کردن احساسات و مشکلات خود دارد.

شهریور

انرژی امروز باعث شده است یک بار دیگر جنبه‌های مختلف زندگی خود را از نظر بگذرانید. اگر فکر می‌کنید کارتان آنقدرها که خودتان فکر می کنید از پسش برمی‌آیید برایتان چالش به همراه ندارد شاید وقت آن رسیده که به ایجاد برخی تغییرات فکر کنید. اما پی بردن به این که چه کاری دوست دارید انجام دهید ممکن است برایتان کار دشواری باشد. شما خلاقیت بسیار زیادی در اختیار دارید. 

مهر

شما دارید خودتان را برای تغییراتی بزرگ در زندگی خود آماده می کنید. نه این که از کارتان و یا زندگی شخصیتان ناراضی باشید، اما احساس می کنید جای یک چیز بزرگی که خودتان هم دقیقاً نمی دانید چیست در زندگیتان خالی است. در برابر موقعیت هایی که در برابرتان قرار می گیرند ذهنی باز داشته باشید و آنها را به دقت مورد بررسی قرار دهید. شاید جواب خود را در سفر و یا ادامه تحصیل پیدا کنید.

آبان

امروز به احتمال زیاد با شخص جدیدی آشنا خواهید شد که می تواند اثرات جدی و بزرگی روی زندگی شما، به ویژه در زمینه حرفه ای، داشته باشد. اگر کندی پیشرفتتان در محل کارتان برای شما ناامید کننده شده است خوشحال باشید. این شخص جدید می تواند راه تازه ای برای بالا رفتن از پله های ترقی به شما نشان دهد. با وجود سردرگمی هایی که احساس می کنید، باید کارهایتان را طبق روند همیشگی خود انجام دهید. 

آذر

شما برای چند ماه درگیری های بسیار زیادی داشته اید و زندگی شخصی و حرفه‌ای‌تان پر از اتفاقات مختلف بوده است. اگر با وجود این همه اتفاقی که در زندگیتان افتاده اند هنوز هم اوضاع برایتان بهتر نشده است، مطمئن باشید که به زودی این اتفاق خواهد افتاد. ترفیع رتبه به احتمال زیاد همراه با افزایش حقوق در انتظارتان خواهد بود. جای هیچ گونه تعجبی هم نیست. شما مدت ها برای آن برنامه ریزی و تلاش کرده اید.

دی

امروز چشم و گوشتان را خوب باز کنید، زیرا از جاهایی که اصلاً انتظارش را ندارید فرصت های جدیدی برایتان پیش خواهند آمد. شما خودتان را برای برخی تغییرات در زندگی شخصی یا حرفه ای خود آماده کرده اید. این که چه راهی را در پیش بگیرید کاملاً به خودتان بستگی دارد. این که خودتان را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید خیلی خوب است، اما به این شرط که جلوی پیشرفتتان را نگیرد. 

بهمن

شاید در حال حاضر پولی بیشتر از حد نیازتان در دست داشته باشید، به جای خرج کردن آن برای چیزهای بیهوده، این پول را به طور عاقلانه ای مصرف کرده یا روی چیز باارزشی سرمایه گذاری کنید. به نفعتان است که لذت‌های زودگذر را برای رسیدن به منافع اقتصادی بزرگ در آینده کنار بگذارید. شاید رفتارتان به نظر دیگران کمی عجیب باشد، اما خودتان خوب می دانید دارید چکار می کنید. 

اسفند

امروز برای شما روز جالبی خواهد بود، به این شرط که چشم هایتان را خوب باز کنید و فرصت هایی که برایتان پیش می آیند را از دست ندهید. از پذیرفتن چالش های تازه وحشت نداشته باشید. حتی اگر نسبت به توانایی های خود تردید دارید هم فرصت مورد آزمایش قرار دادن آنها را از دست ندهید. اگر دیگران فکر می کنند که شما می توانید در این چالش موفق باشید خودتان هم باید این فرصت را به خودتان بدهید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی