[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۴
  • دوره جدید

رسانه‌های فارس برای معرفی سومین حرم اهل بیت(ع) اهتمام ورزند، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: رسانه‌های فارس تمام تلاش خود را برای معرفی شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت(ع) به کار بگیرند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی سپاه فجر استان فارس، سردار سید هاشم غیاثی با گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی و تبریک فرارسیدن روز خبرنگار اظهار داشت: در عصر حاضر تاثیرگذاری رسانه‌ها بر افکار عمومی و هدایت اذهان جامعه جهانی توسط خبرگزاری‌ها و شبکه‌های اجتماعی یک امر پذیرفته شده است.
سردار غیاثی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی سرمایه‌گذاری قابل توجهی در حوزه رسانه و فرهنگ داشته‌اند، گفت: مقابله با توطئه‌های فرهنگی و طرح‌های رسانه‌ای دشمنان انقلاب اسلامی رسالت مهم اصحاب فرهنگ و خبرنگاران انقلابی است.
وی با تاکید بر اینکه حوزه رسانه و خبر عرصه‌ای برای دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: برای مقابله موثر با رسانه‌های معاند نظام اسلامی به مجموعه‌ای منظم و دارای ساختار مشخص در قالب و تحت عنوان رسانه تراز انقلاب اسلامی نیاز داریم.
فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اینکه مبانی و مفهوم رسانه تراز انقلاب اسلامی توسط خبرنگاران و فعالان حوزه خبر تدوین و تبیین شود، گفت: موضوع تبیین ساختار و نحوه عملکرد رسانه انقلابی و اسلامی یکی از مسائل مهمی است که در سال‌های گذشته کمتر به آن توجه شده است.
وی افزود: آشنایی با علوم انسانی اسلامی، بهره‌گیری اصحاب رسانه از علوم روز و روش‌های نوین حوزه تولید و انتشار اخبار و بومی‌سازی طرح‌های رسانه‌ای و فرهنگی مطابق با ارزش‌های انقلاب اسلامی شروط تحقق و پیش نیاز اصلی تعریف و پیاده‌سازی ساختار رسانه تراز انقلاب اسلامی هستند. سردار غیاثی با تاکید بر اینکه رسانه‌های انقلابی باید متناسب با شرایط روز و اقتضائات انقلاب اسلامی سیاست‌ها و نحوه عملکرد خود را به روز رسانی کنند، گفت: عرصه رسانه بهترین و مناسب‌ترین بستر برای ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی و معرفی دستاوردهای نظام اسلامی به مردم سراسر دنیاست. وی با تاکید بر اینکه مدیران استان فارس پذیرای نقدهای سازنده و مشورت‌های خیرخواهانه اصحاب متعهد رسانه باشند، گفت: نقد منصفانه، تولید و انتشار محتوای انقلابی بر پایه روش‌های نوین، حضور فعال و متعهدانه در شبکه‌های اجتماعی و متن جامعه، مطالبه‌گری و رساندن صدای اقشار محروم جامعه به مسئولان شاخصه‌های خبرنگار انقلابی هستند.
وی بیان کرد: رسانه‌های استان فارس تمام تلاش خود را برای معرفی شیراز به عنوان «سومین حرم اهل بیت در ایران اسلامی» به کار بگیرند و همزمان میزان تطابق عملکرد مدیران و نحوه برگزاری برنامه‌های فرهنگی اجتماعی و اجرای پروژه‌های عمرانی با این عنوان مهم را مورد رصد، بررسی و نقد قرار دهند. سردار غیاثی خاطرنشان کرد: به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار آئین تجلیل از رسانه‌ها و خبرنگاران استان فارس با همکاری روابط عمومی سپاه فجر و سازمان بسیج رسانه به میزبانی سپاه فجر فارس برگزار شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی