[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش وجوانان فارس: بازی‌های لیگ دسته یک فوتبال در ورزشگاه پارس شیراز برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس از برگزاری ادامه مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور در ورزشگاه بزرگ پارس شیراز خبر داد. حیدرعلی کامیاب در حاشیه دیدار تیم‌های فوتبال فجر شهیدسپاسی و بادران تهران با اشاره به  برخی سخنان غیرکارشناسی در مورد آماده نبودن ورزشگاه پارس شیراز  اظهار داشت: چمن این ورزشگاه  در فروردین 96 کشت شده و به طور معمول شش تا هفت ماه باید از کشت چمن بگذرد تا بر روی آن بازی کرد.کامیاب افزود: براساس کارشناسی صورت گرفته به این تصمیم رسیدیم که در شهریورماه هوا خنک‌تر و چمن مرغوب‌تر می‌شود و به همین خاطر ادامه بازی‌ها از حدود دو ماه آینده در ورزشگاه پارس ادامه می‌یابد.
وی بیان کرد: قرار است شیراز میزبان مسابقات آسیایی جوانان زیر 19 سال باشد و نماینده فدراسیون فوتبال نیز از ورزشگاه پارس بازدید کرده و زمین چمن این ورزشگاه نیز تنها زمینی است که در شیراز برای بازی‌های فوتبال مورد تایید قرار گرفته است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در مورد نور ورزشگاه پارس شیراز گفت: تا پایان مردادماه امسال نیز نور ورزشگاه پایان می‌یابد تا ورزشگاه آماده بازی‌ها شود.
وی در مورد بازی نخست فجر شهیدسپاسی و باخت این تیم مقابل تیم بادران تهران گفت: هفته‌های اول به طور معمول تیم‌ها به آن انسجام لازم تیمی نرسیده‌اند، به همین خاطر تا چند هفته نمی‌توان ارزیابی دقیقی از نقاط قوت و یا ضعف تیم‌ها داشت.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس بیان کرد: براساس ارزیابی اولیه صورت گرفته تیم فجر تیم بسیار خوبی در این فصل تشکیل داده با داشتن بازیکنان خوب، بسیار روان بازی کرد و به نظر می‌رسد تا هماهنگی کامل بازیکنان چند هفته به طول می‌انجامد.
کامیاب در مورد حمایت از تیم‌های فوتبال شیراز و فارس که در لیگ‌های کشوری حضور دارند گفت: امسال برای نخستین بار به باشگاه‌هایی که در رقابت‌های کشوری شرکت کرده‌اند کمک مالی کردیم و تا کنون سابقه نداشته که به تیم‌ها قبل از بازی‌ها کمک شده باشد.
وی خاطرنشان کرد: تیم‌هایی فجر شهیدسپاسی، آینده‌سازان برق جدید فارس، قشقایی، ارژن، برق قدیم شیراز و تیم هندبال لارستان  کمک مالی دریافت کرده‌اند. مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: تلاش می‌کنیم در سال آینده در لیگ برتر فوتبال نماینده داشته تا در ورزشگاه بزرگ50 هزار نفری پارس شیراز میزبان تیم‌های لیگ برتری باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی