[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۳
  • دوره جدید

بخشودگی سود و جرائم تسهیلات ۲۵۰ تا ۴۰۰ میلیون ریالی بهره‌برداران بخش کشاورزی تا پایان ماه جاری، روزنامه شیراز نوین

بخشودگی سود و جرائم تسهیلات 250 تا 400میلیون ریال در صورت پرداخت اصل بدهی در بانک‌ها آغاز شد و تا خاتمه ماه جاری ادامه خواهد داشت.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس جعفر صبوری پور معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با بیان این مطلب گفت:در اجرای تبصره 35 الحاقی قانون بودجه سال 95 از محل منابع حاصل تسعیر نرخ ارز، سود تسهیلات تا یک میلیارد ریال که با لحاظ اولویت‌هایی از بهمن سال گذشته آغاز شده است و طی آن تسهیلات حوادث غیرمترقبه و همچنین بدهی استمهال شده کشاورزان مشمول بند «د» تبصره 4 قانون بودجه سال‌های 93 و 94 و بند «و» تبصره 13 قانون بودجه سال 95 را در دو مقطع یک بار تا سقف 100میلیون ریال، بار دوم تا سقف 250میلیون ریال بدهی اجرا گردید.
وی افزود:در بخش کشاورزی استان فارس با همکاری بانک‌های عامل کشاورزی، صادرات، سپه، تجارت، ملی، ملت و رفاه کارگران بیش از 30500فقره تسهیلات با بازپرداخت 2020میلیارد ریال اصل بدهی به سیستم بانکی توسط بدهکاران از بخشودگی 1020میلیارد ریال سود این تسهیلات که توسط دولت تامین گردید و همچنین بخشودگی 260میلیارد ریال جرائم مربوطه توسط بانک‌های عامل بهره مند شده اند.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد:با تنفیذ تبصره 35 الحاقی قانون بودجه 95 در بند «و» تبصره 16 قانون بودجه سال 96 از اوایل مردادماه جاری تسویه تسهیلات تا سقف 400میلیون ریال با بخشودگی سود و جرائم آن در دستور کار سیستم بانکی قرار گرفته است.
وی در خاتمه سخنان خود تاکید کرد:در این راستا به اطلاع کلیه کشاورزان، دامداران و بهره برداران بخش کشاورزی می‌رساند با توجه به محدودیت زمانی تا پایان ماه جاری می‌توانند با مراجعه به شعب بانک‌های اعلام شده و تسویه اصل بدهی تا مبلغ 400میلیون ریال از مزایای قانون استفاده نمایند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی