[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۶
  • دوره جدید

رونمایی از لیست کولاکوویچ برای جام قهرمانان عادل غلامی باز هم دعوت نشد، روزنامه شیراز نوین

ورزش سه: سرمربی تیم ملی والیبال ایران 20بازیکن را برای حضور در مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان (قهرمانان قاره‌ها) معرفی کرد.
مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان از 21 تا 26شهریورماه با حضور شش تیم به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود.
تیم ملی والیبال ایران در آخرین رویداد سال 2017 خود با هدایت ایگور کولاکوویچ در این رقابت‌ها شرکت می‌کند. برزیل، فرانسه، ایران، ایتالیا، ژاپن و آمریکا شش تیم شرکت کننده در جام قهرمانان بزرگ جهان هستند. این مسابقات در دو شهر ناگویا و اوساکا برگزار می‌شود. ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران فهرست اولیه و 20نفره تیم ایران را برای حضور در این رقابت‌ها را اعلام کرد که از این تعداد 14بازیکن را به ژاپن خواهد برد. 
20بازیکن دعوت شده به تیم ملی برای این مسابقات به شرح زیر هستند: فرهاد سال‌افزون، میلاد عبادی‌پور، سامان فائزی، سعید معروف، فرهاد قائمی، سید محمد موسوی، امیرحسین اسفندیار، مصطفی حیدری، امیر غفور، فرهاد نظری افشار، مجتبی میرزاجانپور، جواد کریمی، محمد جواد معنوی نژاد، امین اسمعیل نژاد، علی شفیعی، رضا قرا، رحمان تقی زاده، مهدی مرندی، مسعود غلامی و سلیم چپرلی.
از نکات جالب این لیست می‌توان به غیبت دوباره عادل غلامی و همچنین دعوت از چند چهره جدید و جوان به تیم ملی اشاره کرد که باید دید در فهرست نهایی کولاکوویچ جایی دارند یا خیر. عادل غلامی که اردوی تیم ملی را ترک کرده، همچنان مورد غضب سرمربی قرار گرفته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی