[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

دوست داریم در شرایط برابر راه‌آهن را ببریم، روزنامه شیراز نوین

مهابادی اولین تجربه رسمی خود روی نیمکت برق جدید را با شکست پشت سر گذاشت. اما شکست مقابل یک تیم مدعی و در شهر انزلی نمی‌تواند نتیجه غیرقابل پیش بینی و چندان هولناکی برای تیم نوپای شیرازی محسوب شود. از طرفی دومین بازی برق جدید مقابل راه آهنی است که در هفته اول یک شکست بسیار تلخ در یک شرایط نابرابر را تجربه کرده. آنها با حکم سازمان لیگ، فقط توانستند 10بازیکن را در ترکیب قرار دهند و حتی از حضور کادر فنی خود روی نیمکت محروم بودند. به همین خاطر، اولین بازی خانگی نارنجی‌ها می‌تواند یکی از بازی‌های ساده این تیم باشد و نباید فرصت کسب سه امتیاز را به سادگی از دست بدهند. مهابادی هم امیدواری‌های زیادی نسبت به تیمش دارد.
- بازی فردا مقابل راه آهن را چطور می‌بینید؟
بچه‌های ما نسبت به هفته گذشته شرایط بهتری دارند. امیدواریم محرومیت یکی از بازیکنانمان که مربوط به سال گذشته بوده مورد تخفیف واقع شود و بتوانیم از او استفاده کنیم.
- کدام بازیکن؟
رسول بهاروندی. او و میثم شاه مکوند بازی اول محروم بودند و وحید شاکر هم مصدوم بود. البته شاکر فکر نمی‌کنم به بازی با راه اهن هم برسد. اما دو بازیکن محروم را داریم تلاش می‌کنیم که بتوانند در این بازی به میدان بروند. در مجموع شرایط بهتری داریم. بیشتر کار کردیم به لحاظ هماهنگی و امیدواریم اولین سه امتیاز لیگ را دشت کنیم و یک قدم به جلو برویم.
- راه آهن هنوز همان شرایط را دارد و با 10 نفر بازی خواهد کرد؟
نه. آنطور که شنیده ام چند بازیکن لیگ برتری هم گرفته اند و تیم کاملی دارند. من هم راضی هستم که آنها مشکلات هفته نخست را نداشته باشند و بازی جوانمردانه‌ای داشته باشیم.
- بردن در این شرایط هم مزه‌ای برای هواداران ندارد.
بله این شرایط نامتعارف است و بهتر است در شرایط برابر پیروز شویم.
- بازی اول چطور بود؟ پایاپای بازی کردید؟
در نیمه اول ملوان کمی از ما بهتر بود ولی ما روی اشتباه خودمان گل خوردیم. اما نیمه دوم ما بهتر بودیم و می‌توانستیم بازی را مساوی کنیم. در بازی که تیم‌ها موقعیت صد در صد نداشتند، ملوان توانست از اشتباه ما استفاده کند و بازی را ببرد.
- شما موقعیت آنچنانی نداشتید؟
آنها هم نداشتند. ما موقعیت داشتیم اما نه موقعیت صد در صد. موقعیت‌های شصت درصد و پنجاه درصد داشتیم ولی مثلاً تک به تک نداشتیم نه. اما نیمه دوم بازی دست ما بود و بچه‌ها اگر دقت می‌کردند می‌توانستیم گل بزنیم اما به هر حال قسمت نشد. ملوان هم در زمین خودش پرتعداد دفاع کرد.
- بعد از بازی با ملوان تغییر تفکر خاصی به تیم و کل بازی‌ها پیدا کردید؟
ما دو سه بازیکن جوانان و امید را در بازی قبل بازی دادیم. تا پایان فصل هم سعی می‌کنیم این روند را ادامه دهیم. چند بازیکن جوان و شیرازی هستند که می‌توانند در نیم فصل دوم مهره کلیدی ما شوند. دوم اینکه ما هنوز بازیکنان محروم و مصدومی داریم که به تیم ملحق خواهند شد و بازیکنانی هم دیر به ما اضافه شده اند، فکر می‌کنم آرام آرام به شاکله اصلی خود خواهیم رسید.
- در بازی فردا تغییر زیادی دارید؟ 
نه. نهایتاً یکی دو بازیکن. بازیکنان محروممان هم اگر محرومیتشان بخشیده شود در این بازی به میدان می‌روند. 
- قرار بود محل بازی تغییر کند اما ظاهراً در همان حافظیه برگزار می‌شود. مشکلی ندارید؟
فعلاً با تغییر مکان موافقت نکرده اند و خیر الموجودین در شیراز حافظیه هست (خنده).
- واقعاً هم مشکل دارد. یعنی روی زمین بازی کردن دشوار است. قصد ندارید روی توپ‌های هوایی بیشتر کار کنید؟
ما یکی دو جلسه روی حافظیه تمرین کرده ایم. کیفیتش خوب نیست اما چاره‌ای نداریم. اگر هم توپ را روی هوا ببریم خوب نیست و بازی خراب 
می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی