[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

جلوگیری از تعرض به اراضی ملی با جدیت ادامه دارد ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی فارس گفت: اراضی ملی امانت هستند باید از هرگونه تعرض اراضی ملی با جدیت جلوگیری شود.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی روابط عمومی راه و شهرسازی استان فارس، سرهنگ عسکر پرتو فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی فارس در جلسه معارفه جانشین یگان حفاظت اداره راه و شهرسازی فارس افزود: تلاش مضاعف و پیگیری در تصرف و تعرض به اراضی ملی در حوزه راه و شهرسازی فارس و برخورد با متصرفان هوشیار در قبال تحرکات گروهک‌های معاند و تروریستی داعش از مهمترین اهداف یگان حفاظت راه و شهرسازی می‌باشد.
وی تصریح کرد: شرکت کارکنان در مراسم عبادی اداره و بهره مندی از فیوضات آن، رعایت وضع ظاهری و استفاده از لباس فرم مصوب و همراه داشتن تجهیزات و همچنین رعایت مسائل ایمنی از دیگر قوانین و مقررات یگان حفاظت می‌باشد. سرهنگ پرتو خاطرنشان ساخت: حفاظت گفتار و صداقت کاری آماده به کار بودن و تنظیم گزارش و پیگیری قانونی در بحث حفظ اراضی ملی که همان بیت المال می‌باشد، سرلوحه کار پرسنلی یگان حفاظت می‌باشد. در پایان مراسم سرهنگ بازنشسته فیروز شریفی به عنوان جانشین یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی فارس معرفی گردید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی