[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۹
  • دوره جدید

پرونده تخلف مدیران شهرداری به هیچ عنوان سیاسی نیست، روزنامه شیراز نوین

ایسنا: مدیرکل نظارت و بازرسی استانداری فارس گفت: تشکیل پرونده تخلف برای برخی مدیران شهرداری شیراز، به هیچ عنوان موضوعی سیاسی نیست.
دارا کیانی شامگاه شنبه 21مرداد در جمع خبرنگاران گفت: روند بازرسی و نظارت بر عملکرد شهرداری‌ها و مدیران این مجموعه از 4سال قبل و همزمان با قبول مسئولیت در اداره کل نظارت استانداری فارس آغاز شده است. 
او با تصریح اینکه طی چهار سال گذشته، بارها تذکرات لازم به شکل شفاهی و کتبی به برخی مدیران و مسئولان دستگاه‌های مختلف از جمله شهرداری‌ها داده شده است، گفت: موضوع رسیدگی به تخلف شهرداری‌ها و برخی مدیران این مجموعه، روندی قانونی را طی کرده و به هیچ عنوان ارتباطی به انتخابات شورای شهر و مسائل سیاسی ندارد. 
مسئول حقوق شهروندی استان فارس خاطرنشان کرد: زمانی که یکی از مدیران شهرداری شیراز هجده نفر از بستگان درجه یک، دو یا سه خود را در شهرداری به‌کار می‌گیرد، قطعا حقوق شهروندی پایمال شده است و باید با آن برخورد قانونی کرد. 
او با بیان اینکه مدیران باید در رعایت حقوق شهروندی و قانون، الگوی جامعه باشند، گفت: قطعا قبل از هر برخورد قضائی، به متخلف یا متخلفان تذکرات شفاهی و کتبی داده شده و می‌شود. 
کیانی همچنین با گرامی‌داشت سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار، خبرنگاران را مرزبانان اندیشه و آزادی و آژیر خطر جامعه توصیف و اضافه کرد: اگر خبرنگار نباشد و به موقع اعلام خطرنکنند و مسئولان گوش نگیرند، هر جامعه‌ای با فاجعه برگشت ناپذیر مواجه خواهد شد. 
مدیرکل نظارت و بازرسی استانداری فارس خاطرنشان کرد: جوامعی که دوست ندارند صدای خبرنگار را بشنوند، قطعا در زمانی دیرتر صدای مردم را بلندتر خواهند شنید. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی