[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

جزئیات گرفتاری ۶ کارگر اداره برق جیرفت در زیر برف اعزام بالگرد برای یافتن ۳ مفقود حادثه، روزنامه شیراز نوین

جزئیات گرفتاری 6 کارگر اداره برق جیرفت در زیر برف
 اعزام بالگرد برای یافتن 3 مفقود حادثه

خبرگزاری میزان- از 6 کارگر افغانستانی نصب دکل اداره برق جیرفت تنها یک نفر تاکنون توانسته خود را به روستا برساند.
جزئیات گرفتاری 6 کارگر اداره برق جیرفت در زیر برف/ اعزام بالگرد برای یافتن 3 مفقود حادثهبه گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، عصر یکشنبه کارگر افغانستانی اداره برق با رساندن خود به روستایی در نزدیکی جیرفت، از گرفتار شدن 5 همکارش در زیر بهمن و برف خبر داد. این کارگر جوان که به شدت مجروح شده بود به اهالی روستا گفت: به همراه پنج هموطن دیگرم مشغول نصب دکل های برق در ارتفاعات جبالبارز بودیم که یکباره هوا خراب شده و بارش برف گرفت. از ترس بهمن به همراه دونفر دیگر برای آوردن کمک به سمت پائین کوه حرکت کردیم و سه نفر دیگر در کانکس ماندند. در میانه راه بهمن روی سرمان ریخت و من توانستم خودم را نجات داده و به روستا برسم. 
با اعلام موضوع به هلال احمر بلافاصله تیم های امدادی روز گذشته با بالگرد به محل حادثه رسیدند و اجساد دو کارگر افغانستانی را پیدا کردند اما به علت وضعیت جوی نامناسب تیم های امدادی نتوانستند جنازه ها را به پائین منتقل کنند.
صبح امروز بالگرد امدادی هلال احمر موفق شد دو جنازه را به پائین کوه منتقل کند. 
یک منبع آگاه در سازمان امدادو نجات هلال احمر به میزان گفت: ساعتی قبل با شناسایی محل کانکس کارگران، یک فروند بالگرد به همراه تیم امدادی به محل اعزام شده تا بتوانند اثری از سه کارگر مفقود شده بیابند. 
جنازه دو کارگر پیدا شده احراز هویت شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی