[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۳
  • دوره جدید

دستگیری اخاذان تحت پوشش مأموران اماکن عمومی، روزنامه شیراز نوین

پایگاه خبری پلیس: دو اخاذ كه در پوشش مأموران اداره اماكن نیروی انتظامی اقدام به اخاذی از واحدهای صنفی سطح شهر شیراز می‌كردند، شناسایی و دستگیر شدند. 
سردار «احمدعلی گودرزی» گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینكه دو نفر با لباس شخصی تحت پوشش مأموران اداره اماكن نیروی انتظامی از چند واحد صنفی سوپرماركت و سیگارفروشی در سطح شهر شیراز اخاذی می‌كنند، موضوع در دستور كار مأموران اداره نظارت بر اماكن پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.
وی افزود: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد این دو نفر به واحدهای صنفی مراجعه و پس از جمع‌آوری اقلام غیرمجاز و قاچاق، اقدام به اخاذی از صاحبان این واحدهای صنفی می‌كردند.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در همین راستا، مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، محل دو اخاذ مورد نظر را در حال اخاذی از یك فروشگاه شناسایی و در یك عملیات غافلگیرانه آنها را دستگیر كردند.
سردار گودرزی افزود: از این افراد یك دستگاه بی‌سیم دستی و یك عدد اسپری فلفلی و در بازرسی از خودرو آنان تعدادی نوشیدنی كشف شد.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینكه متهمان برای ادامه تحقیقات به مقر انتظامی انتقال داده شدند، افزود: شهروندان و صاحبان واحدهای صنفی در صورت مراجعه افراد برای بازرسی، حتماً از آنان كارت شناسایی یا حكم مأموریت درخواست كنند و در صورت مشاهده موارد مشكوك، هر چه سریع‌تر پلیس را در جریان قرار دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی