[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

تشدید بازرسی‌‌های تابستانه از تأسیسات و مؤسسات گردشگری فارس ، روزنامه شیراز نوین

سیدمؤید محسن‌نژاد معاون گردشگری فارس از تشدید بازرسی و نظارت تابستانی بر تأسیسات و مؤسسات گردشگری استان فارس از اول تیرماه سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری فارس سیدمؤید محسن‌نژاد با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با توجه به سفرهای تابستانی گردشگران داخلی و خارجی به استان فارس و لزوم ارائه خدمات مطلوب، تيم‌های نظارت و ارزيابی، بازديدهای روزانه و مستمر خود از واحدهای گردشگری و با در نظر گرفتن تمامی نکات به ویژه رعایت اصول بهداشت، رعایت نرخ مصوب و مواردی که با سلامت و امنیت گردشگران و مسافران مرتبط است از اول تیرماه سال جاری تشدید نمودند.
معاون گردشگری فارس ادامه داد: در همین راستا، بازرسان گردشگری اداره کل از ابتدای تیرماه تا نیمه مردادماه سال جاری جمعاً تعداد 353مورد بازديد از تأسيسات شامل: هتل، هتل آپارتمان، ‌مهمانپذير، واحدهای پذيرایی بین راهی، سفره‌خانه‌های سنتی و دفاتر خدمات مسافرتی داشته اند.
بنابراین گزارش و به گفته این مقام مسئول، بازدیدهای انجام شده به 6مورد تذکر، 34مورد رسیدگی به شکایات، 11اخطار، 1موردتعلیق و 1مورد لغو مجوز دفاتر در تأسیسات منجر شده است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی