[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

اعتراف عجیب عروس قاتل، روزنامه شیراز نوین

رکنا: عروس خطاکار که شوهرش را به خاطر بازی کردن با گوشی تلفن همراه به قتل رسانده، در جلسه محاکمه گفت به خاطر علاقه‌ای که به شوهرم داشتم، از او درخواست توجه داشتم، اما وی به گوشی‌اش بیش از من توجه می‌کرد.
اردیبهشت ماه سال 94، مأموران پلیس تهران از مرگ مشکوک مرد جوانی در یکی از بیمارستان‌های شهر باخبر و در محل حاضر شدند. جسد متعلق به مردی 30ساله به نام رامین بود که بر اثر ضربات چاقو کشته شده بود. همسر وی گفت: ساعتی قبل با شوهرم درگیر شدم و ناخواسته با چاقو به او ضربه زدم که کشته شد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم و او را به بیمارستان رساندیم، اما زنده نماند و فوت کرد. با انتقال جسد به پزشکی قانونی، پرونده با موضوع قتل عمد تشکیل شد. مأموران شیرین 25 ساله را بازداشت و به پلیس آگاهی منتقل کردند. او در بازجویی‌ها گفت: پنج سال از زندگی من و رامین می‌گذشت و در این مدت بارها با هم درگیر شده بودیم. مشکل اساسی من با شوهرم بی‌توجهی‌های او بود که حتی با آمدن فرزندمان هیچ تغییری نکرد. متهم در شرح حادثه گفت: آن روز وقتی شوهرم وارد خانه شد، مثل همیشه بدون هیچ‌توجهی روی مبل نشست و با تلفن همراهش مشغول 
شد.
ناراحت شدم و از او خواستم گوشی‌اش را کنار بگذارد تا با هم صحبت کنیم که این حرف او را عصبانی کرد و منجر به درگیری شد. طبق عادت مرا کتک زد، اما این بار خیلی شدت درگیری بالا گرفت. برای اینکه او را آرام کنم و بترسانم، به آشپزخانه رفتم و چاقو را برداشتم. او پشتش به من بود که ناگهان برگشت و چاقو وارد سینه‌اش شد. زن جوان در حالی که گریه می‌کرد، ادامه داد: نمی‌خواستم او را بکشم، اما او خیلی عصبانی بود و مرا به شدت کتک می‌زد. مقتول وقتی زخمی شد، خیلی زود به اورژانس زنگ زدم و همراهش به بیمارستان رفتم اما زنده نماند.
با اقرارها متهم، پرونده به اتهام قتل عمد تشکیل و به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. متهم در جلسه رسیدگی هم ماجرا را شرح داد و گفت: قتل را قبول دارم، اما عمدی نبود. شوهرم مرا خیلی شدید کتک می‌زد، به همین دلیل چاقو را برای دفاع از خودم برداشتم تا او را آرام کنم که ناگهان برگشت و به سینه‌اش فرو رفت. در پایان هیئت قضایی بعد از شور بنا به دفاعیات متهم قتل را شبه‌عمد و زن جوان را به سه سال حبس و پرداخت دیه محکوم کرد. این حکم به دیوان عالی کشور فرستاده شد، اما با اعتراض اولیای‌دم نقض و به شعبه هم‌عرض فرستاده شد.
صبح دو روز پیش پرونده روی میز هیئت قضایی به ریاست قاضی قربان‌زاده قرار گرفت و بعد از قرائت کیفرخواست اولیای‌دم بار دیگر درخواست قصاص کردند. سپس متهم در جایگاه قرار گرفت و گفت: من به زندگی‌ام علاقه‌مند بودم و شوهرم را دوست داشتم. اصلاً به خاطر علاقه‌ام بود که می‌خواستم بیشتر به من توجه داشته باشد، اما او مدام با تلفن همراه صحبت می‌کرد یا سرگرم اینترنت بود. باور کنید قصد کشتن نداشتم و برای دفاع از خودم دست به چاقو شدم و از قصد به سینه‌اش نزدم. متهم در ادامه گفت: در این مدت که زندان هستم، بچه‌ام را ندیده‌ام و دلم برای او تنگ شده است. از خدا و بعد از خانواده شوهرم می‌خواهم مرا ببخشند و اجازه بدهند کنار فرزندم بمانم. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی