[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۱
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

اجازه دهید تا احساساتتان فروکش کنند و به ثبات برسند، شاید این توصیه ساده به نظر برسد، اما در عمل واقعاً مشکل است. امروز کمی بی حوصله و دمدمی مزاج شده اید و به نظر می رسد که خودتان را برای یک حمله آماده می‌کنید، زیرا اتفاقاتی در پیرامونتان در جریان اند که به نفع شما نیستند. اما به این راحتی ها نمی توانید کسی را پیدا کنید و به او خشم بگیرید. 

اردیبهشت

امروز یک فرصت استثنایی برای گریز و فرار از کار است، اما فکر نکنید که می توانید هر طور دلتان خواست رفتار کنید، یعنی قرار نیست همه چیز طبق نقشه شما پیش برود. شاید نتوانید به خارج از شهر بروید، اما بد نیست جایی را پیدا کنید تا کمی به معنویات بپردازید و روحتان را سرزنده کنید. باید مدتی تنها باشید تا دوباره انرژی های از دست رفته به شما بازگردند.

خرداد

آسودگی به سادگی امکان پذیر نیست و به نظر می رسد که امروز به سختی بتوانید آرامش داشته باشید، زیرا مشکلات پیرامونتان به اضطراب های شما دامن زده‌اند. به درستی تشخیص داده اید که همه چیز در حال پیشرفت و بهبود است، اما باید بدانید که این تغییرات مثبت یک شبه حاصل نمی شوند. شاید تا مدت ها احساس کنید که دیگران مانع راهتان شده اند. 

تیر

امروز می توانید انرژی های مثبتی را که از درونتان ساطع می شوند حس کنید، اما متأسفانه وقایعی در اطرافتان در جریان اند که مانع شادی شما می‌شوند. شاید دیگران خواسته هایی از شما دارند که فکر می‌کنید منطقی نیستند یا حتی ممکن است احساس کنید که می‌خواهند احساساتتان را در دست بگیرند و شما را وارد یک بازی مناقشه‌آمیز کنند. 

مرداد

امروز دچار شدت احساسات شده اید و اصلاً دوست ندارید که دیگران به ناگاه به میان این گرداب احساسی که در آن گیر افتاده اید وارد شوند. اعتماد به نفستان سست شده است، اما رفتارتان چیز دیگری را نشان می دهد، زیرا آن چه دیگران می بینند این است که شما با جسارت راهتان را از میان سختی ها باز می کنید. اما یادتان باشد که ظاهرسازی نکنید و پهلوان پنبه بازی هم درنیاورید.

شهریور

اگر اکنون شتاب کنید هیچ چیزی سریع تر از آن چه باید اتفاق نمی افتد، زیرا همه چیز در وقت مناسب خودش به روال طبیعی بروز خواهد کرد. پس حواستان باشد که دیگران را وادار نکنید تا سرعت عمل نشان دهند، زیرا سرعت عمل آن ها در روند کارهای شما تأثیری نخواهد داشت. در عوض سعی کنید فکرتان را آزاد نگه دارید و انعطاف پذیر باشید.

مهر

بین عقل و احساستان فاصله افتاده است و به این راحتی ها نمی توانید مشکلاتتان را با یک دوست صمیمی حل کنید. شاید بهتر باشد سراغ کسی بروید تا بتوانید با او درد دل کنید، اما یادتان باشد برای این که روز خوبی نداشته اید دیگران را متهم نکنید. اگر همه چیز را از یک بعد مورد بررسی قرار دهید نمی توانید با طرف مقابل مصالحه کنید. سعی کنید فقط جانب عقل را نگیرید، واقعیت های دیگری هم وجود دارند.

آبان

روابط اجتماعی امروز شما می توانند ناامنی های خفته درونتان را بیدار کنند و به این ترتیب مشکلات دیگری را به روز پرماجرای شما اضافه کنند. احساس می کنید که در یک رقابت هستید و باید هرطور شده پیروز از میدان خارج شوید. متأسفانه ترس هایتان بر شما غلبه کرده اند، اما بدانید که این احساسات کنترل نشده فاجعه باراند. راهی برای تسکین زخم‌هایتان پیدا کنید و بیش از این به آن ها دامن نزنید. 

آذر

امروز ممکن است دچار شدت احساسات شوید، اما بدانید که زیاد طول نخواهد کشید. شاید فکر کنید که از طوفان مشکلات جان سالم به در برده اید، اما حواستان باشد که هنوز موج دیگری از نا آرامی ها در راه است. اتفاقات بزرگ تری در حال وقوع اند و اگر قدم اشتباهی بردارید فقط به مشکلات دامن زده‌اید. اجازه دهید همه چیز روال طبیعی خودش را طی کنید و سعی نکنید نتیجه امور را در دست بگیرید.

دی

به نظر می رسد که دارید درباره اتفاقات روزهای گذشته به نتیجه گیری های جدیدی می رسید. اما احساسات سرکوب شده شما نمی گذارند واقعیت را به درستی تشخیص دهید. بین عقل و احساستان گیر افتاده اید و نمی‌دانید کدام مسیر را انتخاب کنید. پس بهتر است به جای این که دوستانتان را از خود دور کنید از آن ها بخواهید کمکتان کنند. 

بهمن

بد نیست کمی در مسیرتان هیجان ایجاد کنید و در انجام کارهایتان خلاقیت به خرج دهید. برای این که بیشتر لذت ببرید دیگران را هم در این مسیر با خودتان همراه کنید. سعی کنید از کارهایی که مانع بروز احساساتتان می‌شوند فعلاً فاصله بگیرید. بدانید که به این راحتی ها نمی توانید خواسته‌های غیرعادی خود را توجیه کنید، پس بهتر است آن کاری را انجام دهید که احساستان به شما می گوید.

اسفند

امروز ممکن است خطر کنید و برای این که شخص مورد علاقه تان را بهتر بشناسید یک قدم به سوی او برداید، مثلاً شاید یک نامه به او بفرستید یا این که به گفت‌وگو دعوتش کنید. شاید از این که خواسته خود را بیان کنید بترسید، اما بهتر است به ندای درونتان گوش کنید. قدم اول سخت به نظر می رسد، اما مطمئن باشید که در نهایت ارزشش را دارد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی