[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۶
  • دوره جدید

بعد از قرار گرفتن در بین ۱۰ مربی برتر جهان ناظم‌الشریعه: از کسی انتظار ندارم به من رأی بدهد، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتسال ایران می‌گوید قرار گرفتن در بین ۱۰مربی برتر جهان افتخاری است که به تمام مربیان ایرانی تعلق دارد.
سایت فوتسال پلنت این هفته اسامی ۱۰مربی برتر جهان را برای کسب عنوان برترین مربی در سال ۲۰۱۶ اعلام کرد که نام سید محمد ناظم الشریعه از ایران در این فهرست به چشم می‌خورد.
ناظم الشریعه در این باره اظهار کرد: این افتخاری است که نصیب من و فوتسال ایران شده است. همیشه گفته‌ام که نماینده تمام مربیان ایرانی در تیم‌ ‌ملی هستم. اگر افتخاری کسب می‌شود ابتدا برای ورزش ایران و سپس مربیان فوتسال است. قرار گرفتن من در بین ۱۰مربی برتر نیز از همه مهم‌تر به بازیکنان تعلق دارد. این افتخار در سال‌های گذشته نیز نصیب مربیان دیگری از ایران شده و من هم مثل آنها خوشحالم.
وی افزود: برای خودم خوشحال نیستم و بیشتر به این فکر می‌کنم که دوباره نام فوتسال ایران در دنیا مطرح شده است. امیدوارم با افتخاراتی که کسب می‌شود، شرایط بهتری را برایمان لحاظ کند. هر چه ایرانی‌ها خوشحال باشند، ما هم خوشحالیم.
وی در پاسخ به این پرسش که چقدر شانس برای کسب عنوان برترین مربی برای خودش قائل است، گفت‌: نمی‌دانم شرایط رأی گیری به چه شکلی پیش خواهد رفت، اما در فهرست ۱۰نفره‌ای که اعلام شده سرگی اسکورویچ از روسیه شرایط بهتری دارد و به اعتقادم اصلی‌ترین رقیبم است، چرا که ونانسیو لوپز نتوانست امسال با اسپانیا موفقیتی را کسب کند. همچنین سرمربی آرژانتین که موفق شد قهرمانی جام جهانی را به دست بیاورد، در این فهرست حضور ندارد.
ناظم الشریعه همچنین در پاسخ به این پرسش که از ۱۰ ایرانی که حق رأی در این نظرسنجی را دارند انتظار دارد به او رأی دهند یا نه، گفت‌: انتظاری از هیچ کسی ندارم و هر کسی که صلاحیت انتخاب را دارد، باید انتخاب کنند. اما هر افتخاری که کسب شود برای ایران خواهد بود. ضمن این که انتقادهایی هم به لیست منتشر شده وجود دارد. به عنوان مثال وقتی بررسی می‌کنیم می‌بینیم که سرمربی ویتنام تنها موفق شده این تیم را به جام جهانی بیاورد و تیمش ۱۰گل از ما دریافت کرد. می‌توان با آنالیز این لیست رأی‌های بهتری داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی