[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

پروژه افزايش ظرفيت پست فوق توزیع ۲۰/۶۶ كيلوولت داراب افتتاح شد، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت هفته دولت و با حضور مهندس شاپور رستمی معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس و هیأت همراه ، بهره برداری از پروژه افزایش ظرفیت پست فوق توزیع20/66 کیلوولت  داراب رسماً آغاز شد . 
به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای فارس مهندس شاپور رستمی معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس در مراسم افتتاحیه مزبوربا گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی وباهنر احداث پروژه های برق رسانی در سطح استان  های فارس و بوشهررا مهم خواند و  گفت : صنعت برق به عنوان صنعت زیر بنایی محسوب می‌شود . شرکت برق منطقه ای فارس در  این راستا پروژه‌های مهمی را در هفته دولت اجرا و مورد بهره برداری و افتتاح قرار داده ا ست .
وی در ادامه از مسئولین و متخصصین  برق فارس درخصوص  اجرای پرو ژه های برق رسانی  تقدیر و تشکر به عمل آورد . 
در ادامه مراسم مزبور مهندس یدالله حقیقی معاون طرح و توسعه برق فارس با گرامی داشت هفته دولت گفت : با تلاش کارکنان برق فارس در سال گذشته در منطقه داراب با کمبود برق مواجه نبودیم وهیچ گونه خاموشی رخ نداد.  افتتاح این پروژه شرایط مناسبی را در جهت تأمین برق پایدار و مطمئن در این  منطقه فراهم خواهد آورد .
مهندس حقیقی در ادامه افزود :  شركت برق منطقه ای فارس به میمنت هفته دولت  تدبیر و امید  امسال در راستای تحقق اهداف وزارت نیرو19 پروژه برق‌رسانی در سطح استان های فارس و بوشهر با صرف هزینه 69 میلیارد و 220 میلون تومان مورد افتتاح و بهره برداری قرار داد که یقیناً با اجرای پروژه های مزبور بطور مستقیم و غیرمستقیم مشاغل بسیاری را در مناطق مختلف استان ایجاد کرده است . 
معاون طر ح و توسعه برق فارس پروژه افزایش ظرفیت پست فوق توزیع داراب را اقدامی مهم و اساسی درراستای تامین برق مطمئن و پایداردر منطقه داراب  دانست وگفت :  پروژه مزبور با  افزایش ظرفیت ترانسفورماتور و نصب 6 دستگاه تابلوی 20 کیلوولت و صرف هزینه 1 میلیارد و 240 میلیون تومان  باتمام رسید .   
معاون طرح و توسعه برق فارس در پایان سخنان خود از آغاز عملیات اجرایی همزمان 6 پروژه مهم برق‌رسانی در سطح استان های فارس و بوشهر با اعتبار 43 میلیارد و 350 میلیون تومان خبر داد. 
گفتنی است در مراسم یاد شده مهندس قاسم پور فرماندار داراب و جمعی از اعضای شورای شهر و مسئولین و مقامات محلی حضور داشتند .

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی