[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

شهردار صدرا: یاد شهداء مایه عزت، کرامت و روشنی بخش جامعه است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری شهرداری صدرا، بمناسبت هفته دولت مراسم یادواره شهدای کارمند شمال غرب شیراز و یادبود شهید مدافع حرم محسن حججی با حضور شهردار صدرا ، اعضای شورای اسلامی شهر صدرا، حجت الاسلام حسین نژادیان امام جمعه شهر صدرا و سردار دانشمندی و سرهنگ حسینی و جمعی از مسئولین شهر صدرا و خانواده های معظم شهدا و به همت پایگاه مقاومت بسیج شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا و ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت محمد رسول ا...(ص) و حوزه مقاومت بسیج کارمندی شهید باهنر برگزار گردید. 
مهندس ملک زاده شهردار صدرا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بیان داشت یاد شهدا مایه عزت، کرامت و روشنی بخش جامعه است. بخصوص شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر که الگوی ساده زیستی در جامعه هستندو با نهایت ساده زیستی به محرومیت زدایی در جامعه پرداختند . مهندس ملک زاده با بیان اینکه اقتدار و امنیت امروز نظام اسلامی مرهون خون شهدا است، افزود : ما هر چه داریم به برکت خون شهداء داریم و راه شهدای ما همان استقامت در برابر استکبار است که شهید گرانقدر مدافع حرم، محسن حججی با آرامش و اعتقاد راسخ خود آن را به جهانیان نشان دادند. 
 در ادامه مراسم سرهنگ پاسدار سید حسین حسینی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) درسخنانی کوتاه عنوان نمود یکی از کارکردهای بزرگ انقلاب اسلامی تبلور فداکاری و از خودگذشتگی در تمام اقشار اعم از وکیل، امام جمعه، کارگر و کارمند می باشد ما باید با الگو برداری و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای جلیل‌القدر از دنیا و مادیات دوری کرده و سعادت ابدی را برای خود خریدار باشیم.
 در ادامه سردار اسکندر دانشمندی فرمانده لشکر عملیاتی 19 فجر با گرامی داشت یاد شهدان والا مقام رجایی و باهنر که نمونه ارزنده پاک دستی و ساده زیستی و اخلاص بوده اند بیان نمود اگر ایثار و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران نبود امروز اثری از انقلاب و نظام اسلامی وجود نداشت.
سردار دانشمندی در سخنان خود بر ضرورت هوشیاری در مقابل توطئه‌های دشمنان تاکید کرد و گفت : استکبار جهانی لحظه ای از توطئه برای تضعیف نظام و جایگاه ولایت فقیه غافل نمی شود. همه چیز حول محور ولایت می باشد و کسی که حول این محور زندگی خود را تنظیم  می کند، آینده خود را سامان خواهد داد.
 در پایان این مراسم به پاس خدمات ارزشمند صورت گرفته به خانواده‌های معظم شهدا لوح سپاس اهدا گردید و جمعی از کارمندان نمونه ادارت شهر صدرا تجلیل شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی