[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۰
  • دوره جدید

داستان‌سرایی پزشک جعلی برای دوستی با زن ماساژور، روزنامه شیراز نوین

رکنا: پزشک قلابی که با ادعای همکاری با طنزپرداز مشهور، زن ماساژور را فریب داده و به او تعرض کرده بود، روز گذشته محاکمه و به زندان و شلاق محکوم شد.
به گزارش گروه جنایی رکنا، بهمن‌ماه سال 94 بود که شکایت علیه این پزشک قلابی مطرح شد. 
شاکی که زنی جوان بود، گفت: بعد از جدایی از همسرم تنها زندگی می‌کردم. یک دوره ماساژ درمانی را تمام کردم و برای تأمین مخارج زندگی به صورت خصوصی در باشگاه‌های بدنسازی کار می‌کردم. زندگی خوبی داشتم تا اینکه با مردی آشنا شدم که خودش را پزشک متخصص فیزیوتراپی معرفی کرد و مدعی بود با شراکت بازیگر و کارگردان معروف طنزپرداز، یک مرکز فیزیوتراپی تأسیس کرده و آن بازیگر سرشناس اسپانسر او شده است. او برای اطمینان کارت ویزیتی که چاپ کرده بود را نشان داد و خواست با او همکاری داشته باشم. شاکی در ادامه گفت: کمی فکر کردم و از آنجائیکه به کارم علاقه‌مند بودم، پیشنهاد او را پذیرفتم و به او اعتماد کردم. قرار شد در آن شرکت استخدام شوم، به همین خاطر برای عقد قرارداد او را به خانه‌ام دعوت کردم.
شاکی در خصوص روز حادثه گفت: آن روز پاهایم به شدت درد می‌کرد. وقتی آن مرد به خانه‌ام آمد، پاهایم را معاینه کرد و قرصی تجویز کرد تا آنرا  بخورم. او گفت که قرص را از قضا همراهش دارد. به محض خوردن قرص بیهوش شدم و خوابم برد. وقتی به هوش آمدم، متوجه شدم او مرا آزار داده است. بعد از طرح این شکایت، مأموران با پیگیری از وزارت بهداشت دریافتند در فهرست نام پزشکان فیزیوتراپ، نام این مرد وجود ندارد. سپس سراغ بازیگر سرشناس رفتند، اما او نیز ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت: او از نام و شهرت من سوءاستفاده کرده است. تحقیقات در این زمینه ادامه داشت تا اینکه مأموران توانستند در یک ترفند پلیسی آن مرد را بازداشت کنند. متهم اما در بازجویی‌ها هر گونه جرمی را انکار کرد و گفت: آن روز برای عقد قرارداد همکاری به خانه آن زن رفتم، اما به خاطر بعضی اختلافات این قرارداد انجام نگرفت و بعد از آن بود که از خانه بیرون آمدم. با این توضیحات، متهم با توجه به شواهد و مدارک موجود روانه زندان شد و پرونده به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کیخواه فرستاده شد. صبح دیروز متهم در جلسه غیرعلنی و پشت درهای بسته محاکمه شد و ادعا کرد زن جوان به خواست خودش با او ارتباط برقرار کرده است و اصرار به همکاری داشته است. 
در پایان هیئت قضایی با توجه به مدارک پزشکی قانونی متهم را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و به اتهام رابطه نامشروع به 99 ضربه شلاق و به اتهام غصب عنوان به یک‌سال و نیم حبس محکوم کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی