[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

تجهیز مدارس در آستانه بازگشایی به میزان ۱۰۰میلیارد تومان، روزنامه شیراز نوین

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش رویكرد از ارسال تجهیزات آموزشی به ارزش یكصد میلیارد تومان به مدارس سراسر كشور خبر داد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از مركز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش پیش از ظهر دیروز علی زرافشان در نشست مشترك اعضای شورای معاونین و مدیران كل آموزش و پرورش استان‌ها در ساختمان شهید رجایی، اظهار كرد: براساس گزارش استان‌ها، كمیته‌های استقبال از مهرماه تشكیل و طبق روال سال‌های قبل تمهیدات لازمه جهت بازگشایی مدارس پیش‌بینی شده است. وی افزود: موضوع استقرار پایه یازدهم یكی از مسائل مهم سال تحصیلی جدید است و خوشبختانه محتوای آموزشی، تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز برای استقرار پایه یازدهم با كیفیت بالا مهیا شده است.
زرافشان گفت: كلید استقرار با كیفیت پایه یازدهم توجه به آموزش معلمان است كه این برنامه در حال انجام است. وی با اشاره به موضوع هدایت تحصیلی تصریح كرد: خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌هایی كه صورت گرفته، امسال مشكلات سال قبل را نداشتیم و از توزیع متوازن نیز فاصله‌ای نگرفته‌ایم. زرافشان خاطرنشان كرد: پوشش تحصیلی در شاخه فنی و حرفه‌ای و كاردانش 26درصد است كه فاصله چندانی با آنچه در برنامه ششم مشخص شده است ندارد. وی افزود: بیش از 100میلیارد تومان تجهیزات آموزشی با هدف تجهیز مدارس خریداری شده كه جهت توزیع در مدارس به زودی به استان‌ها ارسال می‌‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی