[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

افتتاح سالن ورزشی جانباز قهرمان بهمن گلبار نژاد ناحیه سه شیراز، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت هفته دولت، سالن ورزشی جانباز قهرمان بهمن گلبار نژاد در آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز افتتاح شد.به گزارش مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز، در هفته دولت، سالن ورزشی جانباز قهرمان بهمن گلبار نژاد در آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز افتتاح شد. 
در این مراسم، رییس آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز ضمن خیر مقدم خدمت حضار و تبریک هفته دولت گفت: شهیدان رجایی و باهنر مصداق واقعی مدیریت جهادی هستند، مدیریتی مبتنی بر علم و دانش و از خود گذشتگی. فرهاد اسماعیلی افزود: یاد و خاطره قهرمان ملی، بهمن گلبار نژاد را گرامی می داریم چرا که وی در هر عرصه ای که لازم بود حضور داشت، جایی که گلوله و خون و آتش بود، حضور داشت و جایی که ورزش، قهرمانی و پهلوانی بود نیز حضور داشت که همه این ها برای اعتلای پرچم کشور عزیزمان بود.اسماعیلی ضمن ابراز خرسندی از نامگذاری این سالن به نام گلبار‌نژاد گفت: زمانی که قرار شد نام این سالن ورزشی را انتخاب کنیم، به محضی که نام ایشان آمد، شورای معاونین، هم‌قول در همان لحظه، قرار شد که نام یک الگوی واقعی و پر محتوی را بر روی آن بگذاریم کسی که آخرین تصویر ایشان در جایی است که همچنان به دنبال بالا بردن پرچم کشورمان دیده می شود.وی افزود: ما عقیده داریم که در دولت تدبیر و امید یکی از مهمترین مؤلفه های توسعه عمومی و اختصاصی ورزش و تربیت بدنی است چرا که وقتی یک جامعه از لحاظ جسمی پرورش پیدا کند، قطعاًَ اخلاق و روح نیز تربیت خواهد شد بویژه اینکه مربیان اخلاق مدار و مربیان با شأن بالا نیز در این حوزه فعالیت کنند که به یقین وجود مربیان پیشکسوت اخلاق مدار در کنار مربیان جوان اخلاق مدار از جمله ذخایر خاص ناحیه سه شیراز است.
رییس ناحیه سه گفت: وجود یک سالن یا مکان ورزشی برای جامعه بخصوص قشر جوان بسیار ضروری و مهم می باشد چرا که تخلیه انرژی باید صورت گیرد. ما شرایط را فراهم نمی کنیم بعد از آسیب های اجتماعی دم می زنیم. مسلماً وقتی شرایط برای آسیب وجود دارد، یک جوان پر انرژی جایی برای خالی کردن انرژی پیدا نمی کند و در نتیجه بزه و آسیب های اجتماعی افزایش می یابد.
اسماعیلی افزود: در سال گذشته، به مناسبت هفته دولت، سالن ژیمناستیک با کمک یک خیر به بهره‌برداری رسید که این سالن در طول روز میزبان تعداد زیادی از دانش آموزان می باشد. مطمئن باشید که سالن گلبار نژاد نیز آثار بسیار زیادی خواهد داشت و باعث فعالیت فرهنگیان، دانش آموزان و اولیا و مردم همین محله در یک محیط سالم خواهد شد.
وی گفت: امیدواریم که بتوانیم رسالت اصلی خودمان که تعلیم و تربیت است را خوب ایفا کنیم و جایگاه خودمان را در این آورد تعلیم و تربیت بشناسیم. برخی مواقع ما فکر می کنیم که تعلیم و تربیت الزاماًَ درس و کنکور است اما در همین سالن های ورزشی، همانطور که امثال گلبار نژاد شکل گرفتند، تربیت می تواند در غالب ورزش مثل گذشت، ایثار، صداقت، راستگویی، احترام به دیگران و بسیاری از خصیصه های پهلوانی دیگر صورت گیرد.گفتنی است در این مراسم، همسر مرحوم گلبار نژاد نیز دقایقی از ویژگی های منحصر بفرد آن بزرگوار برای حضار صحبت نمود و در انتهای برنامه نیز توسط رییس اداره آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز، معاون اداره کل نوسازی مدارس فارس و رییس اداره تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش فارس از همسر و فرزند جانباز قهرمان بهمن گلبار نژاد تقدیر شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی