[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۱
  • دوره جدید

استاندار فارس: حضور اتباع بیگانه مشکل بیکاری فارس را چند برابر کرده است، روزنامه شیراز نوین

تابناک: استاندار فارس گفت: بحران آب در استان فارس در حالی وارد دهمین سال می‌شود که این معضل مشکلات اساسی را برای اقشار آسیب پذیر جامعه ایجاد کرده است. وی افزود:حضور قابل توجه اتباع بیگانه سبب رقابتی شدن اشتغال در استان فارس شده و همین موضوع مشکلاتی را برای اقشار نیازمند ایجاد کرده است. 
محمدعلی افشانی استاندار فارس در دیدار با پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اشتغال را اصلی‌ترین نیاز مددجویان تحت پوشش کمیته امداد دانست و گفت: زمانی که برای یک فرد کم برخودار شغل ایجاد شود، این فرد می‌تواند با کارکردن کسب درآمد کرده از و این طریق حرمت وی نیز حفظ می‌شود. استاندار فارس با تأکید بر اینکه اشتغال یکی از اصلی‌ترین نیازهای مددجویان کمیته امداد است، گفت: زمانی که در ابتدای انقلاب نیروها در روستاها حاضر شده و اقدام به آب رسانی، تهیه مسکن و همچنین مدرسه برای نیازمندان کردند، اگر برای اشتغال آنها نیز چاره اندیشی می‌شد اکنون شاهد خالی شدن روستاها از سکنه نبودیم.
 وی با بیان اینکه متأسفانه استان فارس در یک خشکسالی طولانی فرو رفته است، گفت: متأسفانه طی 10سال اخیر استان فارس با خشکسالی مواجه بوده و اکنون متوسط میزان بارندگی در سال 95 تنها 66میلی متر است. افشانی بحران آب را یکی از معضلات شهروندان استان فارس دانست و گفت: متأسفانه بحران آب در استان فارس بسیار جدی است و همین موضوع مشکلاتی را برای عشایر و سایر اقشار کم درآمد ایجاد کرده است. 
استاندار فارس با اشاره به حضور تعداد قابل توجه اتباع بیگانه در این استان تصریح کرد: حضور قابل توجه اتباع بیگانه سبب رقابتی شدن اشتغال در استان فارس شده و همین موضوع مشکلاتی را برای اقشار نیازمند ایجاد کرده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی