[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۳۱
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز روز رمانتیكی برایتان خواهد بود. چه در خانه باشید چه بیرون، لحظات خوشی را تجربه خواهید کرد. اگر شریک زندگی تان احساس ناامنی می کند، برای آرامش و اطمینان او به سمت اش بشتابید. او تکیه گاه خوبی برای شما هست، پس شما هم دلگرمی زندگی او باشید. در محیط کار فردی با رفتارهای خود شما را آزار می دهد. تنها دلیل او حسادت است پس لازم نیست عکس العملی به کارهای او نشان دهید.

اردیبهشت

تلفنی از طرف یکی از دوستان قدیمی تان به شما خواهد شد که انتظارش را ندارید. این فرد خبرهای خوبی را به شما می رساند طوری که دوست دارید از خوشحالی پرواز کنید. این خبر ممکن است حتی زندگی تان را تغییر دهد. از سورپرایزهایی که امروز در راه دارید، نهایت لذت را ببرید. اگر مدت هاست در پی برقراری رابطه ای عاطفی با فردی هستید، حال زمان خوبی برای این کار است.

خرداد

پولی که انتظارش را نداشته اید به زودی به دستتان خواهد رسيد . این پول ممکن است از طرف دوستی که به شما بدهکار بوده یا پاداش سخت کوشی های چند وقت اخیرتان باشد. با این پول می توانید تغییر بزرگی به زندگی تان دهید، پس چند روز صبر کنید و برای آن خوب برنامه ریزی کنید. امروز توجه فردی که به او علاقه دارید، بیش از همیشه به سمت شما جلب خواهد شد. سعی کنید بهترین خود را ارائه دهید.

تیر

این روزها احساس خستگی می كنید بنابراین اگر دوستانتان برای فعالیتی گروهی برنامه ریزی کردهاند، شما نیز با آنها همراه شوید زیرا ذهنتان باز می شود و انرژی از دست رفته را دوباره به دست خواهید آورد. به علاوه با افراد جدیدی آشنا می شوید که ممکن است در آینده ای نزدیک تأثیر مثبتی در زندگی تان داشته باشند. امروز متوجه حقایقی در مورد عشق زندگی تان خواهید شد.

مرداد

منتظر اتفاقات خوب و غیرمنتظره باشید. ممکن است پروژه ای جدید به شما پیشنهاد شود یا با فردی آشنا شوید که زندگی تان را دگرگون کند. امروز برایتان به سرعت می گذرد و آنقدر حرف برای گفتن به خانواده خود دارید که وقت کم می آورید. اگر در فکر نزدیک شدن به فردی هستید، بهتر است به احساسات درونی خود بیشتر اعتماد کنید. بد نیست مکالمه را با موضوعات شخصی مانند اعتقاداتتان آغاز کنید.

شهریور

آیا حس ماجراجوییتان گل کرده است؟ امروز از آن روزهایی است که میتوانید کارهای جدید را تجربه و حسابی ادرنالین ترشح کنید. بازدید از مکانهای جدید میتواند روحیه شما را دگوگون کند. حتی اگر برای هیجانات خود ایدههای کوچکی در سر دارید، برای انجام آن درنگ نکنید. احساسات عاطفی شما فوران کرده و دوست دارید آن را با فردی در میان بگذارید. چرا عشق زندگیتان را برای این کار انتخاب نمیکنید؟

مهر

در این روزها تمایل شما به خواندن کتاب یا مقالههای علمی و تاریخی بیشتر از قبل شده است، اگر چه اینها ربطی به رشته اصلی تان ندارد اما اطلاعاتتان را گسترده خواهد کرد. قدرت ریسک پذیری تان نیز افزایش یافته طوری که دوست دارید دست به کارهایی بزنید که تا به حال تجربه نکردهاید. نگران نباشید، گاهی لازم است محدودیت را کنار گذاشته و تنها برای دل خود زندگی کنید.

آبان

به زودی یک مسافرت هوایی در پیش خواهید داشت. این مسافرت ممکن است کاری یا حتی تحصیلی باشد. در هر صورت آن را از دست ندهید زیرا زمان خوبی برای گشت و گذار است، بر روحیه تان نیز تأثیر مثبتی خواهد گذاشت. فقط قبل از رفتن به خوبی برنامه ریزی کنید تا در آنجا دور خودتان نچرخید. اخیراً با شریک زندگی تان به مشکلی برخورده اید. وقت آن است تا بنشینید و با او به طور جدی صحبت کنید.

آذر

امشب خواب های عجیب و غریبی می بینید. به رویاهایتان بی توجهی نکنید و به دنبال نشانه ها و تعبیرات آن باشید. آنها رویاهای صادقانه ای هستند که می خواهند چیزهای مهمی را به شما بگویند. به زودی در رابطه عاطفی خود با واقعیتی روبه رو می شوید که آمادگی پذیرش اش را ندارید. بهتر است در این مورد صادقانه با شریک زندگی تان گفتگو کنید. مطمئناً نتیجه آن بهبود و پیشرفت رابطه تان خواهد بود.

دی

به زودی زندگی شما دچار تغییراتی خواهد شد که سورپرایزتان خواهد کرد. شما نیز دچار شک و تردید می شوید که کدام راه را انتخاب کنید. اگر چه فرصتی برای شما فراهم شده که تا به حال تجربه نکرده اید، اما نترسید زیرا به زودی خودتان را با شرایط جدید وفق خواهید داد و در این راه پیشرفت خواهید کرد. تنها کاری که در حال حاضر باید انجام دهید، تمرکز بر این تغییرات است.

بهمن

به زودی به آرامشی که مدت هاست به دنبالش بودهاید می رسید، فقط حواستان باشد که آن را با مشکلات کوچک خراب نکنید. امروز برای آخر هفته، به یک میهمانی دعوت می شوید. اگر مجرد هستید، فردی توجه شما را جلب میکند که می تواند شریک زندگی خوبی در آینده برایتان باشد. اگر هم متأهل هستید، با فردی آشنا می شوید که به شما پیشنهاد کاری می دهد و می تواند در پیشرفت کاری شما مؤثر باشد.

اسفند

به زودی یک مسافرت می روید. در طول مسیر با فردی آشنا خواهید شد. خجالت را کنار بگذارید و با او صحبت کنید زیرا چیزهای زیادی از او یاد خواهید گرفت و حتی ممکن است دوستی شما تا سالها ادامه یابد. آرامش خود را حفظ کنید و لبخند همیشگی را فراموش نکنید. از سفر خود نیز نهایت لذت را ببرید. با تغییری که در زندگی شما رخ می دهد، اعتماد به نفستان افزایش خواهد یافت.

 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی