[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

روحانی هفته‌ آینده به قزاقستان می‌رود ، روزنامه شیراز نوین

تسنیم: رئیس دفتر رئیس جمهور از سفر هفته آینده روحانی به قزاقستان خبر داد. 
محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران  از سفر رئیس جمهور به قزاقستان در هفته آینده خبر داد و گفت:  ایشان سفری به کشورهای آفریقایی نیز خواهند داشت اما زمان آن هنوز مشخص نشده و ضمن اینکه در حال طراحی سفر آقای رئیس جمهور به نیویورک هستیم. 
وی ادامه داد: حضور شهردار تهران در جلسات دولت مستمر خواهد بود.
واعظی با بیان اینکه هرسه ماه یکبار مرکز آمار و بانک مرکزی گزارشاتی را در رابطه با بخش‌های مختلف مانند بخش صنعت و کشاورزی و .... کشور ارائه می‌دهند، تصریح کرد: در این نوبت، گزارشی که مرکز آمار درباره رشد بخش‌های مختلف  ارائه داده بود بسیار امیدوار کننده بود و این موضوع باید اسیمرار پیدا کند.
رئیس دفتر رئیس جمهور افزود: آنچه که در گزارش اخیر تعیین کننده بود، رشد قابل ملاحظه بخش مسکن در سه ماه گذشته است. این آمار درباره ساخت و ساز مسکن در کل کشور است و علی رغم اینکه ما در گذشته با رشد منفی در این حوزه مواجه بودیم،‌ امروز شاهد رشد خوبی در زمینه مسکن هستیم.
وی ادامه داد: ما از اواخر سال 94 تلاش برای ایجاد رونق در اقتصاد کشور را شروع کردیم و در سال 95 شرایط خوبی داشتیم، اما آنچه که در آن ضعف داشتیم بخش مسکن بود که امروز این بخش نیز در مسیر اصلی خودش قرار گرفته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی