[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

سومین پیروزی قاطع آبی های شیراز، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین : سومین پیروزی ارژن در لیگ برتر فوتسال ایران بدون ثبت کلین شیت رقم خورد. این تیم در دو پیروزی گذشته نتایج سه بر صفر و چهار بر صفر را رقم زده بود، اما دیشب علی‌رغم ثبت یک پیروزی قاطع دیگر، سه بار دروازه خود را باز شده دید.
در هفته یازدهم رقابت های فوتسال لیگ برتر ایران عصر دیروز تیم فوتسال لبنیات ارژن شیراز میزبان شهرداری ساوه بود و در پایان با نتیجه شش بر سه حریف خود را در هم کوبید  و خود را تا رتبه دهم جدول بالا کشید.
در این مسابقه که از ساعت 18 روز چهارشنبه در سالن شهید ابوالفتحی شیراز برگزار شد، حمیدرضا کمالی سرمربی این تیم این نفرات را در ترکیب 12 نفره قرار داد : مجتبی بذرافشان، ارژنگ داریوش، رضا جوانبخت(کاپیتان)، سجاد بندی سعدی، جعفر نجفی، اسحاق سورغالی، محمد بیضایی نژاد، حمید قهرمانی، مرتضی کشاورز، بابک سهرابی، سیدعلیرضا موسوی و سید مصطفی فخری
بذرافشان، جوانبخت، فخری، نجفی و بیضایی نژاد نفرات ابتدایی آبی ها در مقابل زردپوشان شهرداری ساوه بودند. بازی با برتری نسبی میهمان آغاز شد و این تیم در همان دقیقه اول مسابقه دو خطر جدی را روی دروازه بذرافشان به وجود آورد. موقعیت سوم بازی در دقیقه دوم نصیب رضا جوانبخت شد و او در موقعیتی خوب توپ را به بالای دروازه کوبید. در دقیقه پنجم مسابقه اسحاق سورغالی که مدت زیادی از حضورش در زمین نمی گذشت، پس از دریافت توپ از موسوی با یک شوت سنگین و غافلگیرانه با پای چپ توپ را به گوشه دروازه فرستاد و سالن را غرق در شادی کرد. دو دقیقه بعد یک کرنر برای ارژن بدست آمد و موسوی توپ را به بندی سعدی سپرد و ضربه پای چپ او در میان ناباوری از میان پاهای دروازه بان حریف وارد دروازه و حساب کار دو بر صفر شد. 
یک دقیقه بعد اولین گل زردپوشان به ثمر رسید. بذرافشان نتوانست توپ را به خوبی دفع کند و ضربه برگشتی توسط وحید شفیعی به گل تبدیل شد. در دقیقه 12 علیرضا موسوی بازیکن ارژن پس از عبور از دروازه بان حریف ضربه خود را در شرایطی نامتعادل روانه دروازه کرد و بازیکن حریف با دست مانع از وارد شدن توپ به درون دروازه شد. اعلام پنالتی با کارت قرمز داور به بازیکن خاطی مواجه شد و ضربه پنالتی توسط کاپیتان جوانبخت به گل تبدیل شد. در ادامه بیضایی نژاد و فخری در چند ثانیه دو فرصت عالی گلزنی را از دست دادند و یک دقیقه بعد یعنی در دقیقه هجدهم این اسحاق سورغالی بود که پاس رضا جوانبخت را به گل سوم خودش و گل چهارم ارژن تبدیل کرد. یک دقیقه پس از این گل هم خود سورغالی یک گل انفرادی به ثمر رساند و با عبور از مدافع و دروازه بان حریف توپ را وارد دروازه کرد تا حساب کار پنج بریک شود. در آخرین ثانیه های دقیقه نوزدهم یک گل دیگر هم به ثمر رسید و این‌بار مهرداد کریمی بازیکن تیم شهرداری ساوه از روی نقطه پنالتی دوم دروازه ارژن را گشود تا نیمه اول با پیروزی پنج بر دو به سود ارژن به پایان برسد.
در نیمه دوم ارژن کمی عقب کشید و اجازه عرض اندام به حریف ساوجی خود داد و همین باعث شد تا گل سوم میهمان در دقیقه 26 از روی یک شوت راه دور وارد دروازه شود. در ادامه هر دو تیم فرصت های بسیار خوبی را از دست دادند که می توان به فرصت‌های دقایق 32 ، 34 و 37 سهرابی، بیضایی و نجفی اشاره کرد که موقعیت سوم توسط داور از ارژن سلب شد و داور مسابقه با اعلام خطا روی فخری بازیکن حریف را با کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج کرد.اما در حالی که تنها یک ثانیه به پایان بازی باقی مانده بود یک ضدحمله دو نفره توسط بندی سعدی و نجفی به گل ششم ارژن انجامید و سجاد بندی سعدی با پاس نجفی دروازه خالی را گشود تا ارژن باز هم یک پیروزی با اختلاف سه گل به دست آورد. حالا ارژن با 10 امتیاز از 11 بازی و با 26 گل زده و 35 گل خورده تیم دهم جدول است. دیروز همچنین سه تیم مدعی مس سونگون، گیتی پسند اصفهان و تاسیسات دریایی بازی های خود را با پیروزی‌هایی خفیف پشت سر گذاشتند و به ترتیب با 30، 26 و 24 امتیاز اول تا سوم هستند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی