[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

مجتبی زارعی به برق جدید پیوست سهمیه سوزی در برق جدید، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: باشگاه برق جدید فارس در آخرین ساعات نقل و انتقالات دست به یک خرید عجیب زد و با مجتبی زارعی مهاجم فصل گذشته اکسین البرز قرارداد یک ساله منعقد کرد. 
مجتبی زارعی بازیکنی است که حدود ۱۰ فصل را در لیگ برتر یا لیگ یک توپ زده و به جز یک مقطع کوتاه در باشگاه راه آهن هرگز عملکرد خیره کننده ای از خود به نمایش نگذاشته است.
 این مهاجم ۳۴ ساله فوتبال حرفه ای خود را در لیگ چهارم از باشگاه ابومسلم آغاز کرد به خاط اینکه فرصت چندانی برای عرض اندام نیافت به فجرسپاسی پیوست و طی ۳ فصل در شیراز در حالی که معمولا به عنوان بازیکن ذخیره مورد استفاده قرار می گرفت،  تنها ۵گل برای شاگردان پیروانی وارد دروازه حریفان کرد.
سپس راهی راه آهن تهران شد و در بهترین فصل عمرش ۸ بار دروازه حریفان این تیم را باز کرد.
 بعد از آن در روزهایی که پرسپولیس بدترین دوران خود را پشت سر می گذاشت راه آهن را به مقصد سرخپوشان پایتخت ترک کرد و طی دو فصل در ۴۴ مسابقه به عنوان یک مهاجم عدد۳ را در مقابل تعداد گل هایش ثبت کرد. پس از پرسپولیس هم چندین حضور ناموفق در تیم های لیگ برتری و لیگ یکی نظیر فجرسپاسی، آلومینیوم و اکسین البرز را آزمایش کرد به طوریکه تعداد گل های او طی ۶ سال گذشته از تعداد انگشتان  دو دست فراتر نرفت و روز به روز با عملکردهای ضعیفش از ذهن فوتبالدوستان خارج میشد. 
باید از مسئولان و کادرفنی باشگاه برق جدید علت این خرید را جویا شد و از آن ها سوال کرد آیا در میان جوانان شیرازی بازیکنی با استعداد یافت نمی شود که بتواند به میزان مجتبی زارعی تاثیرگذار باشد؟ آیا زارعی طی چندفصل گذشته عملکرد خیره کننده یا روبه پیشرفتی داشته که اقدام به جذب او کرده اید؟ آیا نمایش های این بازیکن در دوران اوج خود زبانزد خاص و عام بوده که هدف از خرید او مثلا جذب هوادار باشد؟ آیا در میان هزاران مهاجم در سطح فوتبال ایران یک مهاجم ارزان قیمت، آماده تر و بدون تیم یا نیمکت نشین بهتراز زارعی حاضر به امضای قرارداد با نارنجی پوشان شیرازی نیست؟

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی