[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۰۳
  • دوره جدید

تاج: از شنیدن بحث تبانی از سوی نماینده مجلس متأسف شدم، روزنامه شیراز نوین

 در مرام و منش کی روش چنین چیزی مطرح نبوده است.
مهدی تاج گفت : فوتبال ایران پاک است و ما سابقه تساوی با سوریه را داشته ایم، از شنیدن بحث تبانی از زبان نماینده مردم بسیار متأسف شدم.
تیم ملی ایران سه شنبه گذشته در مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه با نتیجه 2-2 مقابل سوریه متوقف شد.
حشمت الله فلاحت پیشه، یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در واکنشی توئیتری بحث احتمال تبانی را طرح کرد، توئیتی که با واکنش‌های بسیاری روبرو شد.
مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان درمورد طرح بحث تبانی در بازی مقابل سوریه توسط یکی از نمایندگان مجلس گفت: از شنیدن‌این بحث از طرف نماینده مردم در مجلس بسیار متأسف شدم و به ایشان می گویم که فوتبال ایران پاک است.
مهدی تاج ادامه داد : سوریه هرگز یکی از قدرت‌های فوتبال آسیا نبوده اما همیشه حریفی سرسخت برای فوتبال ایران بوده است و ما سابقه تساوی با سوریه را در مقدماتی جام جهانی از 1994 تا به امروز داشته‌ایم و طرح موضوع تبانی، بازی کردن با اعتبار ورزش کشور و حیثیت فوتبال ملی است‌.رئیس فدراسیون فوتبال گفت: آنها که کارلوس را می شناسند به خوبی می دانند که در مرام ، منش و سابقه حرفه ای کی روش هیچوقت چنین چیزی مطرح نبوده و نیست چرا که او یک مربی بزرگ و معتبر بین المللی است.
تاج درباره بازی و نتیجه ایران مقابل سوریه گفت : ما تا آخرین لحظه تیم برتر و برنده میدان بودیم و حضور بازیکنان جوان و آینده دار و همینطور کمتر از حد انتظار ظاهر شدن برخی بازیکنان و از همه مهمتر خستگی مسافت طولانی بازگشت از کره جنوبی، همه و همه دست بهم داد تا تیم ملی نتیجه برد را حفظ نکند ولی این موضوع اصلاً از شایستگی کادر فنی و بازیکنان کم نمی کند و ما بدون باخت به روسیه رفتیم و با حمایت دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و با قدرت کارمان را برای رسیدن به دور دوم مرحله نهایی جام جهانی ادامه خواهیم داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی