[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فرودین

وقتی کاری که انجام می دهید آن چیزی نیست که احساستان به شما می گوید زندگی پیچیده می شود. به نظر می‌رسد عقل و احساستان با یکدیگر هماهنگ نیستند، اما این وضعیت آن قدرها هم که فکر می کنید بد نیست. هیچ راهی وجود ندارد که عقل و احساستان را با هم راضی نگه دارید، اما چرا فکر می کنید باید این کار را بکنید؟ اگر می خواهید تصمیمی بگیرید بد نیست که به احساسات دیگران هم توجه کنید.

اردیبهشت

آن چه امروز باعث انگیزه شما می شود یک عامل درونی است و باید یادتان باشد که امروز بیشتر از روزهای دیگر مسئول هستید. چیزی هست که قلب و احساس شما را عمیقاً تحت تأثیر قرار داده است و دلتان می خواهد با دیگران درباره این تجربه حرف بزنید. اما هرچه بیشتر درباره آن حرف بزنید متوجه خواهید شد که توصیف آن چه احساس می‌کنید دشوارتر می شود. 

خرداد

می توانید نزدیک شدن یک موج عظیم احساسی را پیش بینی کنید، اما این موج هنوز به ساحل آگاهی شما راه نیافته است. به هرحال یک اتفاق عظیم کهکشانی در راه است و در مسیر شما قرار خواهد گرفت. شاید امروز دمدمی مزاج به نظر برسید. خودتان را برای درس بزرگی که زندگی قرار است به شما بدهد آماده کنید. یادتان باشد که هیچ وقت برای یاد گرفتن دیر نیست.

تیر

یکی از عالی ترین قدرت هایی که اکنون در اختیار دارید این است که می توانید محیط پیرامونتان را تحت فرمان خود درآورید و همه چیز را کنترل کنید. به این ترتیب آن هایی که دوستشان دارید در امنیت به سر خواهند برد. معمولاً آن هایی که متولد برج سرطان هستند این ویژگی را دارند، حتی شاید امروز بتوانید این چتر حفاظتی را روی سر همه خانواده تان بگسترانید. 

مرداد

وقتی حرف از عشق می شود شما می توانید به یک قهرمان تبدیل شوید، اما به نظر می رسد که امروز عقلتان چیز دیگری به شما می گوید و مانعتان شده است. شاید درست زمان بندی نکرده اید، یعنی الآن زمان مناسبی برای این کار نیست. شاید هم کسی که باید صدای عشقتان را بشنود اکنون در دسترس نیست. شاید حتی او نمی داند که شما اصلاً وجود دارید. آشفتگی هایی را که پیش می آیند تحمل کنید.

شهریور

امروز برای این که مشکلاتتان را حل کنید باید ببنید روابطتان اکنون با دیگران چگونه است. به نظر می‌رسد که دوستان و آشنایانتان می خواهند بنا به دلایلی نامشخص شما را از خودشان دور کنند. شاید هم شما وظایف و مسئولیت‌هایتان آن قدر زیاد است که ترجیح می دهید فعلاً تنها باشید. تا وقتی که اطرافیانتان نمی دانند چه می خواهید نمی توانند کاری برایتان بکنند. 

مهر

شاید امروز احساساتتان را با کسی که مورد اعتماد شماست در میان بگذارید، اما با مخالفت روبرو شوید. متأسفانه برای این که موانع را از سر راهتان بردارید کار زیادی از دست شما ساخته نیست. اگر چیزی هست که راه را بر شما بسته مطمئن باشید آن قدر قابل اهمیت نیست که بخواهید مستقیماً وارد عمل شوید. اگر بیش از حد خودتان را درگیر ماجراهای غیرضروری بکنید انرژی زیادی مصرف خواهید کرد.

آبان

شاید امروز فکر کردن به شروع یک کار جدید بهتر از عملی کردن آن باشد. بهتر است به ارزش هایی که باورشان دارید توجه کنید، زیرا در موفقیت شما بی نهایت تأثیرگذارند. پس برای این که بیشترین تأثیر را روی شرایط فعلی تان بگذارید باید یک بار دیگر به باورهایتان رجوع کنید. اگر تصمیم بگیرید به راه خودتان بروید شاید برای مدت کوتاهی احساس تنهایی کنید. سعی کنید اولویت های فراموش شده تان را دوباره به خاطر بیاورید.

آذر

امروز هیچ چیز نمی تواند شما را ناراحت کند، اما این بدین معنی نیست که نسبت به موضوعات جدی بی اعتنا هستید. البته اگر تصمیم بگیرید که بیش از حد مسئولیت پذیری نشان دهید ممکن است نتوانید به فعالیت های لذت بخشی که برای امروز تدارک دیده بودید برسید. اگر وظایفتان را درست انجام دهید طوری احساس لذت خواهید کرد که به مراتب از لذت های زودگذر پایدارتر است.

دی

امروز ممکن است یکی از اطرافیانتان شما را به توجه به واقعیت وادارد، اگر پیام او را با دل و جان بشنوید حتماً به نفعتان خواهد بود. اگر بیش از حد مورد قضاوت قرار گرفتید بهتر است این حرف ها را جدی نگیرید، البته نه این که حقیقت را نادیده بگیرید یا انکار کنید. حواستان باشد که خودتان را درگیر شک و تردید نکنید. آنچه را به شما می گویند مثل یک هدیه آسمانی بپذیرید.

بهمن

احساس می کنید از گروهی که خیلی برایتان مهم بوده طرد شده اید. دوست دارید یک عضو ایدئال در گروه باشید، اما از طرفی هم دلتان می خواهد که هویت فردی خود را حفظ کنید. به نظر می رسد که در حال حاضر یک سری موضوعات شخصی هستند که توجه شما را می طلبند. وقتی ذهنتان از آشفتگی ها خلاص شد می توانید با تمرکز حواس به کارتان ادامه دهید.

اسفند

امروز فرصت مناسبی برای رویاپردازی نیست. هربار که در رویاهای دلپذیرتان غرق می شوید ناگهان مجبورید دوباره به دنیای واقعی برگردید و به کارهای عادی روزمره بپردازید. دوست دارید خلاقیتتان را به نمایش بگذارید، اما نیازهای واقعی نوع دیگری از توجه و رسیدگی را می طلبند. بهتر است اول به تعهداتتان عمل کنید، بعد می توانید با خیال راحت به سایر امور بپردازید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی