[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

واگذاري امور ۱۸شهرك صنعتي استان به بخش خصوصي، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی فارس بر تقویت و حمایت از فعالیت شركت‌های خدماتی مستقر در شهرك‌ها و نواحی صنعتی استان ونیز ارائه كمك‌های فنی و مشاوره به آنها برای اداره بهتر امور شهرك‌های صنعتی تأكید كرد.
به گزارش روابط عمومی شركت شهرك‌های صنعتی فارس، مهندس احد فتوحی در دیدار اعضای هیئت مدیره شركت خدماتی شهرك صنعتی بزرگ شیراز با اشاره به واگذاری 18 شهرك صنعتی در استان فارس به شرکت‌های خدماتی  گفت: این شرکت‌ها به‌عنوان بازوی اصلی بخش دولتی نقش ویژه‌ای در اداره امور شهرک‌های صنعتی برعهده دارند.
وی اظهار داشت: اعضای هیئت‌مدیره این شرکت‌ها به‌عنوان منتخب صنعتگران، با استفاده از ظرفیت‌های قانونی و در چارچوب اساسنامه در راستای ارتقاء وضعیت شهرک‌های صنعتی و رفع مشکلات، تمام تلاش خود را به‌کار گیرند.
فتوحی هدف اصلی شکل‌گیری این شرکت‌ها را ایجاد بستر مناسب برای هم‌فکری و هم‌افزایی برای اداره بهتر امور شهرک صنعتی با بهره‌گیری از دیدگاه‌های صنعتگران به‌عنوان صاحبان اصلی شهرک‌های صنعتی اعلام کرد و گفت: ما نیز به‌عنوان بخش حاکمیتی با تمام توان و استفاده از ظرفیت‌های قانونی از شرکت‌های خدماتی حمایت می‌کنیم.
وی با تأكید بر اینكه برای اداره بهتر شهرك‌های صنعتی و ارائه خدمات مناسب به صنعتگران توسط شركت‌های خدماتی، بر روند فعالیت این شركت‌ها نظارت عالیه خواهد شد، گفت: باید شرایط را به‌گونه‌ای پیش ببریم كه با تعامل و همكاری با یكدیگر مشكلات شهرك‌های صنعتی را به حداقل برسانیم.
فتوحی در ادامه از برنامه ریزی به منظورالكترونیكی كردن ثبت درخواست‌ها و ارائه برخی خدمات به‌صورت غیر حضوری خبردادو گفت: در این زمینه كارگروهی تشكیل شده است تا از ظرفیت‌های الكترونیكی و فضای مجازی، در امور صنعتگران تسهیل و نیازی به مراجعه حضوری آنها نباشد.
وی اضافه كرد: نباید سرمایه‌گذار و صنعتگر به‌خاطر مسائل جزئی به مركز استان مراجعه كند و باید شرایط را به‌گونه‌ای فراهم كنیم كه همه خدمات در محل شهرك‌های صنعتی به صنعتگران ارائه شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به وجود محدودیت‌ها در اعتبارات تصریح کرد: درعین‌حال، تمام تلاش خود را برای اختصاص عادلانه اعتبارات به‌منظور حمایت از شرکت‌های خدماتی، انجام خواهیم داد و در این زمینه تخصیص اعتبارات بر اساس عدالت اولویت‌ها و ضرورت‌های موجود خواهد بود.
فتوحی با اشاره به تحویل برخی تأسیسات در شهرک‌های صنعتی به شرکت‌های خدماتی، خواستار نظارت کامل و تخصصی این شرکت‌ها در نگهداری از این امکانات شد و ادامه داد: نگهداری صحیح و اصولی این تأسیسات زیربنایی که با هزینه و سرمایه‌گذاری بالایی ایجاد و راه‌اندازی شده‌ از تکالیفی است که باید نهایت دقت انجام شود.
در این جلسه مدیرعامل شرکت‌ خدماتی شهرک‌ صنعتی بزرگ شیراز نیز با تبریك انتصاب مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی فارس به بیان ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها و نیز برخی مشكلات شهرك صنعتی بزرگ شیراز پرداخت و گفت: اعضای هیئت مدیره این شهرك صنعتی آماده همكاری و تعامل با مجموعه مدیریتی شركت شهرك‌های صنعتی فارس برای ارائه خدمات مناسب و مطلوب به صنعتگران هستند.
جواد باصری با بیان اینكه بیش از نیمی از واحدهای صنعتی استان در شهرك صنعتی بزرگ شیراز مستقر هستند، این شهرك صنعتی را ویترین بخش صنعت استان دانست و خواستار رفع برخی مشكلات آن شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی