[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

اعدام پرسروصدای جوان ۲۷ ساله در زندان ، روزنامه شیراز نوین

حکم قصاص قاتل 27 ساله در زندان یاسوج اجرا شد.
به گزارش گروه جنایی رکنا، داریوش پاداش، فرماندار شهرستان چرام اظهار کرد: درگیری مختصری از سوی برخی از اعضای خانواده و اقوام قاتل با خانواده مقتول انجام شد که با حضور به موقع مأموران نیروی انتظامی فضا آرام شد و هم اینک نیز هیچ مشکل خاصی از لحاظ امنیتی در این نقطه از شهر چرام وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه برخی از موضوعات به دلیل بافت قومی و قبیله ای در سطح استان وجود دارد، گفت: نیاز است که مردم و شهروندان در چنین مواقعی فضا را آرام و صلح و سازش بین طرفین را در دستور کار قرار دهند.
پاداش از همکاری خبرنگاران و رسانه ها با فرمانداری چرام و کمک به برقراری آرامش تقدیر کرد و گفت: انتظار می رود اصحاب قلم و رسانه در سایت های خبری و شبکه های اجتماعی فضا را به سمت آرامش پیش ببرند و از انتشار اخباری که تنها به حواشی دامن می زند بپرهیزند. حکم قصاص قاتل جوان ۲۷ ساله‌ چرامی در زندان مرکزی شهر یاسوج اجرا شد. فرمانده نیروی انتظامی شهرستان چرام نیز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: پس از اجرای حکم اعدام از سوی مقامات قضایی استان برخی از اعضای طایفه قاتل قصد ایجاد بی نظمی داشتند که با اقدام و حضور به موقع نیروهای انتظامی و امنیتی از هرگونه اقدامی جلوگیری شد. رحیمی افزود: در حال حاضر فضای شهر آرام و نیروهای انتظامی در مناطق حساس مستقر شده اند. 6 سال پیش قاتل در پی اختلافات طایفه ای و چندین مورد درگیری با خودروی شخصی به عمد به مقتول برخورد و موجب قتل او شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی